Ohodnotte jedalnicek.Schudnem takto?

Chikita48

Caute,
Dnes rano mi vaha ukazovala 65,3kg.Neviem preco som pribrala.Bud to bude tym ze som nemalavcera citron alebo som malobehala.Esteze som si vcera nedala rezen.Dnes mam cheat day na ranajky.Ale dala som si zazvorovy caj s citronom.Dnes uz nic nezjem.Budem pit zazvorovy caj so zelenym cajom.
Vyzera to tak ze budem rada ak schudnem na 56 kg do konca maja.To znamena ze mam 53 dni na schudnutie.Budem rada ked denne schudnem aspon 0,2 kg

lantalia

Toto je strasne malo kalorii. Malo energie, to dlho nevydrzis takto fungovat a duplom nie este pri tom cvicit alebo nieco.

Chikita48

Ahojte,
Zmena planu na ranajky som mala active protein.
Po ranajkach som spalila 320 kcal.Na obed si dam slepaciu polievku.Dnes dokopy zjem dnes 300 kcal.
Vecera iba zazvorovy caj.

Chikita48

Ahoooj Ladyinblack,
som rada ze sa pridavas ku mne chudnut.
Moje tipy na chudnutie:
Nejest po 17tej.
Pit iba vodu.
Vela vody .
Pit zazvorovy caj.
Behat.
Kolko kcal prijmes tolko spalit.
Citronova voda.
Zeleny caj.
Ked si hladna zuvacka alebo caj.

Vaha dnes ukazuje 64,8 kg.Vcera som zjedla acidko jogurt.obed polievovka.vecera mandarinka.

Dnes budem jest omeletu.polievku.spalim 380 kcal.

ladyinblack

ahoj Chikita48, obdivujem ťa ako chudneš, rozhodla som sa že začnem tiež ...môžem sa k Tebe pridať? Pred rokom som mala o 8 kíl menej, ale pribrala som na 51.5 kg...môj cieľ je dostať sa na pôvodnú hmotnosť spred roka - teda na mojich ideálnych 43 - 44 kíl....od zajtra budem jesť približne takto:
R: biely jogurt s lyžičkou chia semienok a lyžičkou ľanových semienok a ovsenými otrubami
Desiata: káva bez cukru s trochou mlieka
obed: asi malé biele Acidko
olovrant: zasa tá káva (bez kávy neprežijem, tá musí byť)
večera: asi malý graham.rožok s troškou masla a vajce natvrdo

Neviem či a ako rýchlo takto schudnem, ale chcem to skúsiť...
Nevieš mi poradiť ako so športom? Ty behávaš? A koľko minút denne? Ďakujem Ti za odpoveď aj za motiváciu a "nakopnutie" do chudnutia - keby som tu nečítala ako Ti váha denne ukazuje stále menšiu a menšiu hmotnosť, tak by som asi nezačala...

Chikita48

Ahojte,
Vcera bol prezer pojedla som vsetko mozne.Chavalabohu ranna vaha ukazuje 65 kg.Dnes som mala na ranajky jablko so skoricou a hroznom.Na obed si dam slepaciu polievku.
Uz som spalila po ranajkach 200 kcal.Po obede spalim aspon 120 kcal.Mozno viac.Dokopy dnes zjem 210 kcak.

Chikita48

Dobre ranko,
ranna vaha ukazuje 65 kg?.Dnes si dam na ranajky cottage cheese.Obed polievka.Vecera zazvorovy caj.Samozrejme si zabeham.

Chikita48

Dobre ranko.Ranna vaha ukazuje 65,9 kg.Dnes zjem banan potom spalim 380 kcal.Na obed si dam kura so zeleninou a spalim dalsich 380 kcal.Na veceru iba zazvorovy caj.