Ohodnotte jedalnicek.Schudnem takto?

Chikita48

Ahojte,
ranna vaha ukazuje 66,1 kg.Uz som mala na ranajky activiu a cez dem zjem polievku.Dokopy zjem dnes 300 kcal.Spalim vecer 380 kcal.

Chikita48

Ahojte,
Vaha ukazuje 66,5 kg.Dnes mam v plane na ranajky dat si activiu s orechami.Na obed bud sackovu polievku,ktora ma 60 kcal alebo polievku,ktora ma 200 kcal.Urcite bude strava do 350 kcal.Spalim aspon 380 kcal.

Chikita48

Ahojte,
Dnes som sa vazila a teraz mam vahu 67 kg.
Dnes som mala activiu drink.Mal asi 200 kcal a spalila som behanim 290 kcal.Potom som pila zeleny caj a citronovu vodu.Dnes si chcem dat detox takze nic nezjem.

kralovna_12

nebolo by lepšie jest všetko, ale s rozumom a chodit behat, jazdit na bicykli, na kolobežke? AL enie rekreačne, ale naozaj si dat do tela? Ja tom takto robim, jen všetko, kludne zjem i celu pizzu a potom idem na bicykel a ujdem i 10km. A chudnem

buducamamina

Ak si nechce ublizit, tak toto v ziadnom pripade nepraktizuj!...Ked chces schudnut a dlhodobo, tak oslov radsej nejakeho odbornika, ktory ti zostavi jedalnicek a taktiez cvicebny plan...

martinaZV

Vela stastia! Keby mam iba toto za den zjest, tak by ma museli zavriet do nejakej klietky, lebo by som bola neskutocne nervozna z toho, ze som hladna :D

Chikita48

Ahojte,
Vcera som zjedla na ranajky ananas,na obed kusky syra a polievku.Dokopy som zjedla do 500 kcala spalila 1000 kcal.Vaha teraz ukazuje 67,5 kg.
Dnes mam v plane zjest:
Ranajky:omeleta
Obed :activia a citronova voda
Vecera :zazvorovy caj
Aj si zabeham

majdy

Drasticke diety ako bezna sucast kazdej zenskej stravy. Zial takto to skutocne nefunguje, treba si vypocitat bazalny metabolizmus a ist mozno tak max do 200kcal deficitu, viac urcite nie. Trpi telo, pokial si chces privodit traviace problemy (vredy na zaludku) tak kludne. Ja by som s tym jedlom nemanipuloval, chudnut sa da aj pri vysokom prijime len treba sa troska viac hybat a schudnes. A neviem preco sa vsetci orientujete podla vahy, treba sa merat a podla toho zistovat ci chudnes alebo nie. Pretoze mnoho ludi zacne s cvicit s zamienkou ze schudnu, a co sa deje ze s vahou sa nic nerobi a clovek si mysli ze to nema efekt, a vo vysledku len chudne tuk a nabera svaly, a ano aj zaroven je to mozne.

soplik2020

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.