Samotár.. Ako ďalej

Príspevok v téme: Samotár.. Ako ďalej
JanHK

Ahojte priatelia :) neviem ako začať. Začnem asi tým ze mam 34 rokov.. Nefajčím nepijem mam rad život ale neviem sa ako keby naštartovať.. Neviem sa posúvať ďalej. V spoločnosti sa vyhýbam aj keď ma ľudia majú radi ale vyhýbam sa pre môj červený nos (aj keď nepijem) a na tvary vyzerám vždy unavené čierne kruhy pod očami..ni v spoločnosti ti nevyzerá dobre a mam stoho depky hlavne s môjho červeného nosa. Do lekára neidem lebo ani neviem ci vôbec sa da niečo stym robiť a je mi tam trápne chodiť koli tomu. Uz 9rokov som nemal frajerku.. Cez zoznamku som si pár krát písal a vyzeralo to nádejne ale potom mam strach s odmietnutia (červený nos..) a nakoniec začali ešte k tomu problémy a erekciou.. Proste nechápem.. A to nepijem nefajčím začal som športovať aj tak vyzerám unavené a sim ako keby nikto.. Chchem zmeniť prácu som tam nejaký nespokojný.. A skúsiť nejak zas reštart.. Ale neviem kde hladat silu atď :)

Tomaas 12345

čiže svoj uspesny zivot si predstavuješ tak že budeš mat frajerku, erekciu, dobrú prácu, a nebudeš mať červený nos ?

Tomaas 12345

čiže ak to zhrniem, svoj uspesny zivot si predstavuješ tak že budeš mat frajerku, erekciu, dobrú prácu, a nebudeš mať červený nos ?

Almarinos

Týmto som chcel naraziť na to, že to nebude ani tak tým nisom, ale tou stagnáciiu samotnou. To, že máš ten čerbmvvený nos-ja si myslím, že to asi nevplýva na tú stagnáciu. Lebo ja mám tiež problém s výzorom a tak-nie som moc pekný, ale uvedomujem si, že kopec ľudí vyzerá horšie než ja a nerobia si z toho nič. Je to o tom, že sa moc riešim a myslím, že aj ty.

martinmlm

Aj keď tam píšu o akné, nevadí. Je to najpodrobnejšia mapa tváre aku som doposiaľ videl. Tvoj zdravotný stav s odzrkadľuje aj na tvári. U teba konkrétne na nose, čo môže byť začínajúci problém so srdcom zapríčinený aj tvojom duševným stavom. (príklad: smútiš, to má vplyv na srdce a plúca a najprv sa to prejaví napr. na tvojom nose, platničky na krku, tenké črevo....) Príčin je samozrejme viac. Len aby si pochopil princíp.

Almarinos

A ešte píšeš: "neviem sa ako keby naštartovať.. Neviem sa posúvať ďalej. "....toto ma ale dosť zaujíma. Máš v sebe taký vnútorný pocit stagnácie? Bez ohľadu na životné okolnosti?

Almarinos

Tak zapjím sa aj ja do diskusie. Nemám čo robiť.

Píšeš
1. Som samotár
2. Cítim sa ako nikto.

Myslíš si že sa cítiš ako nikto. A bolo to ešte pred.tým než si mal.problémy s tým nosom.? Čiže ako to bolo keď si bol dieťa? Cítil si sa aj vtedy tak?

Ešte mám také otázky, či máš aj problémy s koncentráciu a či aj zabudneš občas kde si čo dal a či si aj taký nešikovný. A či si pripadáš tak trochu duchom neprítomný keď si s ľuďmi.

Len tak medzi nami aj ja som samotár.