Samotár.. Ako ďalej

Príspevok v téme: Samotár.. Ako ďalej
JanHK

Ahojte priatelia :) neviem ako začať. Začnem asi tým ze mam 34 rokov.. Nefajčím nepijem mam rad život ale neviem sa ako keby naštartovať.. Neviem sa posúvať ďalej. V spoločnosti sa vyhýbam aj keď ma ľudia majú radi ale vyhýbam sa pre môj červený nos (aj keď nepijem) a na tvary vyzerám vždy unavené čierne kruhy pod očami..ni v spoločnosti ti nevyzerá dobre a mam stoho depky hlavne s môjho červeného nosa. Do lekára neidem lebo ani neviem ci vôbec sa da niečo stym robiť a je mi tam trápne chodiť koli tomu. Uz 9rokov som nemal frajerku.. Cez zoznamku som si pár krát písal a vyzeralo to nádejne ale potom mam strach s odmietnutia (červený nos..) a nakoniec začali ešte k tomu problémy a erekciou.. Proste nechápem.. A to nepijem nefajčím začal som športovať aj tak vyzerám unavené a sim ako keby nikto.. Chchem zmeniť prácu som tam nejaký nespokojný.. A skúsiť nejak zas reštart.. Ale neviem kde hladat silu atď :)

Almarinos

A ešte píšeš: "neviem sa ako keby naštartovať.. Neviem sa posúvať ďalej. "....toto ma ale dosť zaujíma. Máš v sebe taký vnútorný pocit stagnácie? Bez ohľadu na životné okolnosti?

Almarinos

Tak zapjím sa aj ja do diskusie. Nemám čo robiť.

Píšeš
1. Som samotár
2. Cítim sa ako nikto.

Myslíš si že sa cítiš ako nikto. A bolo to ešte pred.tým než si mal.problémy s tým nosom.? Čiže ako to bolo keď si bol dieťa? Cítil si sa aj vtedy tak?

Ešte mám také otázky, či máš aj problémy s koncentráciu a či aj zabudneš občas kde si čo dal a či si aj taký nešikovný. A či si pripadáš tak trochu duchom neprítomný keď si s ľuďmi.

Len tak medzi nami aj ja som samotár.

Almarinos

Tak zapjím sa aj ja do diskusie. Nemám čo robiť.

Píšeš
1. Som samotár
2. Cítim sa ako nikto.

Myslíš si že sa cítiš ako nikto. A bolo to ešte pred.tým než si mal.problémy s tým nosom.? Čiže ako to bolo keď si bol dieťa? Cítil si sa aj vtedy tak?

Ešte mám také otázky, či máš aj problémy s koncentráciu a či aj zabudneš občas kde si čo dal a či si aj taký nešikovný. A či si pripadáš tak trochu duchom neprítomný keď si s ľuďmi.

Len tak medzi nami aj ja som samotár.

Almarinos

Tak zapjím sa aj ja do diskusie. Nemám čo robiť.

Píšeš
1. Som samotár
2. Cítim sa ako nikto.

Myslíš si že sa cítiš ako nikto. A bolo to ešte pred.tým než si mal.problémy s tým nosom.? Čiže ako to bolo keď si bol dieťa? Cítil si sa aj vtedy tak?

Ešte mám také otázky, či máš aj problémy s koncentráciu a či aj zabudneš občas kde si čo dal a či si aj taký nešikovný. A či si pripadáš tak trochu duchom neprítomný keď si s ľuďmi.

Len tak medzi nami aj ja som samotár.

Zuzana209

ahoj Janko (?)
myslím, že keď budeš svoj život odvíjať od toho, či máš momentálne priateľku , resp. ako vyzerá tvoj nos - zostaneš s len točiť v kruhu

presmeruj svoje srdce na hľadanie Boha, ktorý ti dá nový a zmysluplný život. Nájdi si vo svojom meste dobrý kresťanský zbor a zájdi tam. Ja viem, že toto je pre introverta veľmi ťažké - ale kto neriskuje - nič nezíska. Totiž ak budeš svoj život žiť pre druhých a pre Boha a budeš obklopený pravými veriacimi, ktorí určite nebudú sledovať tvoj nos - tak sa tvoj život začne uberať úplne iným smerom. ...

Ak budeš chcieť popísať ozvi sa mi na: zuzatka@atlas.sk

Keita

Ahoj, kruhy po ocami sa daju vyplnit kyselinou hyaluronovu a na rosaceu existuju kremy a tiez kozmeticke procedury. Treba zajst za kozmetickou, koznou, alebo dermatologom. Krem viem ze pomaha od Biodermy.