Samotár.. Ako ďalej

Príspevok v téme: Samotár.. Ako ďalej
JanHK

Ahojte priatelia :) neviem ako začať. Začnem asi tým ze mam 34 rokov.. Nefajčím nepijem mam rad život ale neviem sa ako keby naštartovať.. Neviem sa posúvať ďalej. V spoločnosti sa vyhýbam aj keď ma ľudia majú radi ale vyhýbam sa pre môj červený nos (aj keď nepijem) a na tvary vyzerám vždy unavené čierne kruhy pod očami..ni v spoločnosti ti nevyzerá dobre a mam stoho depky hlavne s môjho červeného nosa. Do lekára neidem lebo ani neviem ci vôbec sa da niečo stym robiť a je mi tam trápne chodiť koli tomu. Uz 9rokov som nemal frajerku.. Cez zoznamku som si pár krát písal a vyzeralo to nádejne ale potom mam strach s odmietnutia (červený nos..) a nakoniec začali ešte k tomu problémy a erekciou.. Proste nechápem.. A to nepijem nefajčím začal som športovať aj tak vyzerám unavené a sim ako keby nikto.. Chchem zmeniť prácu som tam nejaký nespokojný.. A skúsiť nejak zas reštart.. Ale neviem kde hladat silu atď :)

Tutenstein_xD

Tak ostaň samotárom. Veľa ľudí je samotárov, veľa ľudí nikdy nemalo partnera, veľa ľudí nemalo nikdy sex, veľa ľudí nikdy nemalo kamaráta alebo kamarátku, veľa ľudí nikdy nezažilo situáciu, kedy boli naozaj šťastní.

Vieš koľko ľudí sa trápi kvôli týmto veciam ? Je ich naozaj veľa. Takých ľudí stretneš možno v bežnom živote každý deň desiatky. Chyba je v tom, že veľa ľudí sa hrá na šťastných, ktorí ti povedia, že sú spokojní s tým, ako to v ich živote je a pritom je to jedna veľká lož. Ľudia nechcú, aby si sa na nich niekto pozeral ako na chudáčikov, ktorých treba ľutovať.

Napríklad, keď prídeš na Pokec. Myslíš si, že ľudia, ktorí chodia na Pokec sú spokojní so svojím životom ? 90% určite nie. Prečo tam niektorí chodia neustále každý deň už napríklad 5,6,10,12 rokov. Pretože im v živote niečo chýba. Nemajú ako vyplniť svoj voľný čas, pretože nemajú kamaráta, kamarátku, partnera a to je jediný únik pred realitou ako si s niekym aspoň popísať.

Chyba je v tom, že 90% z tých ľudí, ktorí tam chodia ti budú vypisovať bullshity, že oni tam chodia len kvôli kamarátom, kvôli emailom, ale pritom ti nenapíšu pravdu, že tam chodia len preto, lebo nemajú ako svoj volný čas vyplniť, že nemajú niekoho s kým by išli na pivo, kofolu alebo do kina. Radšej ťa budú klamať.

Veľa ľudí si nevie priznať, že je v živote naozaj nešťastných, že chcú konečne zažiť lásku, že chcú konečne mať po boku aspoň kamaráta, kamarátku, že chcú konečne vypadnúť z domu a ísť na prechádzku, do kina, do divadla alebo na dovolenku. Veľa ľudí sa bojí, že ich v tom momente začneš ignorovať.

Ja som tiež teraz napríklad napísal niektorým dievčatám, že čo ich privádza na Pokec, že 10-12 rokov je naozaj dlhá doba strávená na Pokeci, a čo myslíš ? Odpísali mi ? Nie. A to len preto, lebo mi nechcú napísať reálny dôvod, aby som si o nich nemyslel, že sú to niktošky, ktoré trávia celé dni len na Pokeci. Boja sa napísať pravdu.

swistica

Vyhladaj si informacie o ochoreni rosacea a porovnaj s tvojim stavim. Mozno to je ono. Ak mas pre vzhlad komplexy, tak si zadovaz make-up - nech ti sestra alebo kamoska pomozu s vyberom a poradia ako to pouzivat.

JanHK

Nevadilo lebo vtedy som to nemal....ale kruhy pokúsim zmierniť (voda šport atď) ale ten nos ti nechápem vôbec.. Nepijem nefajčím.. Žijem ako normálny človek.. Ja viem su ľudia co majú horšie veci choroby atď.. Ale ten nos mi proste v spoločnosti vadí.

ahjajjaj

možno by Ti pomohli aj nejaké vitamíny. A teraz, keď si mal pred 9 rokmi frajerku, jej nevadili čierne kruhy pod očami, ani nos? Ženy idú na sebavedomosť, a nie na fyzickú krásu. Sebavedomý človek, nižšej postavy a s väčším bruchom, je pre ženy príťažlivejší ako samé vtelenie božstva mužskej krásy Adonisa.

JanHK

Mejkapom trochu blbé pre chlapa... Kruhy skúsim začať žiť zdravšie.. Športovať atď.. Ale ten nos neviem neviem.. Ďakujem za reakciu

Hhah

Nedá sa to pre všetkých.

A zakryť makeupom. Aj nos a aj kruhy? Tie kruhy môžu byť aj pre narušenú cirkuláciu krvi. Videla som to v TV. Pomáha na to niečo, joj, som zabudla čo. Nejaké masáže alebo maska to určite boli. Aj jedna miss SR používala túto metódu a jej to pomohlo.

Myslím, že logicky to bola masáž, lebo tá podporuje cirkuláciu.