Samotár.. Ako ďalej

Príspevok v téme: Samotár.. Ako ďalej
JanHK

Ahojte priatelia :) neviem ako začať. Začnem asi tým ze mam 34 rokov.. Nefajčím nepijem mam rad život ale neviem sa ako keby naštartovať.. Neviem sa posúvať ďalej. V spoločnosti sa vyhýbam aj keď ma ľudia majú radi ale vyhýbam sa pre môj červený nos (aj keď nepijem) a na tvary vyzerám vždy unavené čierne kruhy pod očami..ni v spoločnosti ti nevyzerá dobre a mam stoho depky hlavne s môjho červeného nosa. Do lekára neidem lebo ani neviem ci vôbec sa da niečo stym robiť a je mi tam trápne chodiť koli tomu. Uz 9rokov som nemal frajerku.. Cez zoznamku som si pár krát písal a vyzeralo to nádejne ale potom mam strach s odmietnutia (červený nos..) a nakoniec začali ešte k tomu problémy a erekciou.. Proste nechápem.. A to nepijem nefajčím začal som športovať aj tak vyzerám unavené a sim ako keby nikto.. Chchem zmeniť prácu som tam nejaký nespokojný.. A skúsiť nejak zas reštart.. Ale neviem kde hladat silu atď :)

ahjajjaj

Ahoj Jan,

Tvojim najväčším problémom je červený nos. Môže to byť prejav nejakej choroby. Tak by som Ti odporúčala ísť ku kožnému lekárovi, ktorý Ti povie, čo treba urobiť. Ďalej máš 2 možnosti. Buď na sebe nariekať, alebo pre seba niečo urobiť.
Na Tvojom mieste by som išla okamžite zajtra ráno ku kožnej lekárke. Alebo k obvodnej, nech Ťa pošle na adekvátne vyšetrenia. Tie kruhy pod očami a unavená tvár tiež bývajú syndrómu nejakého ochorenia. Možno endokrinologického. Takže rob niečo so svojím fyzickým zdravím, keď si ho dáš dokopy, všetko ostatné príde samo od seba.

Ondo1994

Noo... Cely rok nič.. Nechápem. Asi si nic neurobil.. Si uvedom že si mlady muž ešte. A vsetky problemy, s nosom aj s erekciou sa dajú riešiť u lekárov.. A vyser sa na takéto samotarske hovadiny, makaj, cvič vysekaj si postavu budeš na seba pyšný, budeš sa páčiť ženám, budes sebavedomý, zdravý a zlepsia sa ti aj probleny s erekciou skús..

JanHK

Priatelia prešiel rok a nepomohol som sa nikde.. Môj červený nos je sociálny dištanc - ma niekto stým problém? Sex už dobrých 10 rokov som nemal.. Plus zla erekcia.. Na ženy nemám vysoké nároky.. Ale som stým zmiereny že už budem sam.. :/pekný tok želám priatelia

Tomaas 12345

čiže svoj uspesny zivot si predstavuješ tak že budeš mat frajerku, erekciu, dobrú prácu, a nebudeš mať červený nos ?

Tomaas 12345

čiže ak to zhrniem, svoj uspesny zivot si predstavuješ tak že budeš mat frajerku, erekciu, dobrú prácu, a nebudeš mať červený nos ?

Almarinos

Týmto som chcel naraziť na to, že to nebude ani tak tým nisom, ale tou stagnáciiu samotnou. To, že máš ten čerbmvvený nos-ja si myslím, že to asi nevplýva na tú stagnáciu. Lebo ja mám tiež problém s výzorom a tak-nie som moc pekný, ale uvedomujem si, že kopec ľudí vyzerá horšie než ja a nerobia si z toho nič. Je to o tom, že sa moc riešim a myslím, že aj ty.

martinmlm

Aj keď tam píšu o akné, nevadí. Je to najpodrobnejšia mapa tváre aku som doposiaľ videl. Tvoj zdravotný stav s odzrkadľuje aj na tvári. U teba konkrétne na nose, čo môže byť začínajúci problém so srdcom zapríčinený aj tvojom duševným stavom. (príklad: smútiš, to má vplyv na srdce a plúca a najprv sa to prejaví napr. na tvojom nose, platničky na krku, tenké črevo....) Príčin je samozrejme viac. Len aby si pochopil princíp.