Jeho frajerka je s nim kvoli jeho peniazom a majetku ale on to nevidi

Príspevok v téme: Jeho frajerka je s nim kvoli jeho peniazom a majetku ale on to nevidi
Loj

Caute ludia, mam kamosa a kolegu, ma frajerku od jari minuleho roka. On ma skvelu pravu, dobre postavenie a dobre zaraba. Ma drahse auto, byt a moze si dovolit dovolenky a vylety kade tade po svete co aj vyuziva. Zije bohemskym zivotom, ma rad umenie a kulturu ako aj ta jeho. No jedno nevidi co sme si my ktori ho pozname vsimli.
Je to zlatokopka. Ona je z dediny, je mlada. Ma vlastnu pracu ale slabo platenu, pracuje v skolstve. Ako na prvy pohlad je mila, usmievava, povedali by ste ze skromna baba. Lenze vidiet ze zivot na vysokej nohe sa jej zapacil, spi u neho co zlatokopky robia bezne hej za luxus musia roztiahnut nohy. On ju brava na rzne podujatia, vylety a nevidi ze si ho len obmotala svojim nevinnym usmevom okolo prsta.
Ako mu otvorit oci? Viete ako v tej pesnicke od kaliho ..prisla si z vyebanej dediny, pochadzas z chudobnej rodiny ..si vyebana zlatokopka ...
Ako kamaratovi otvorit oci ze ho len vyuziva?
Nieje za tym zavist, nemyslite si, ale nemozem sa pozerat nato ako si nejaka dedinska hus obmotava muza ktory sice tiez nieje neviniatko ale zasluzi si lepsiu ktora ho bude milovat skutocne nie len preto ze ma auto, byt, prachy a dobre postavenie ..

vretienka

CO SI NA TOMTO MOZU OSPRAVEDLNOVAT? JA SA LEN CUDUJEM, ZE AJ TYM ZENAM TO NIE JE BLBE SA TAKTO CHOVAT, NECHAT SA VYDRZIAVAT

Keita

Snubka, tlieskam. Dokonale vystihnute :) pre SK mentalitu je zlatokopka aj taka co sa pristahuje k muzovym rodicom do detskej :D

pepe542

Loj...Ty si asi sedíš na vedení...niektorá baba Ti tu už raz napísala, že žena potrebuje od muža AB a DC...k tomuto názoru inklinujú Bohužiaľ menej inteligentné ženy aj pomocou sociálnych sietí. Tento dotyčný to asi všetko má a tak sa ho baba drží. Pokiaľ je svojprávny a nežiadal Ťa pomoc, nič Ťa do toho nie je. Nie je to trestný čin. Dokonca ani z morálneho hľadiska...aj keď. Sú bez záväzkov. Poznáš príslovie...Každý je strojcom svojho šťastia. Hi. Dosť hlúpe, ale často používané. Život môžeš prirovnať k jazde na lokomotíve... ideš po koľajniciach, ale výhybky Ti prehodí niekto iný. Človek nikdy nebude strojcom svojho šťastia. Čo sa týka chudoby jej rodiny, záleží prečo sú chudobný. Zapríčinili to okolnosti, alebo lenivosť. Chudoba nie je hanba. Ale môže byť pôvodom povahových vlastností človeka. Hlavne ak sa nevyznávajú všeobecne platné morálne a spoločenské hodnoty.

Loj

Ona sa navonok nezda ze je typicka zlatokopka,pracu ma, a ma svoju pracu rada aspon ked o nej rozprava, az ked ju clovek blizsie zpozna tak zisti ze ide po nom a je s nim len kvoli jeho dobre platenej praci, autu a bytu ..jasne napisane ide po nom lebo vie ze si bude zit na vysokej nohe. Zase praca ucitelky nieje velmi dobre ohodnotena aspon podla toho co stake protestovali za vyssie mzdy ..
A navyse co poznam jej rodinu, ziju skromnym zivotom .. pochadza z chudobnejsich pomerov

vcelka

podľa mňa netreba obhajovať ani jedného ani druhého, každý máme svoj život, svoje predstavy, niekomu to nevadí, keď sa niekto na ňom priživuje, proste na niektoré veci musí človek prísť sám