Zvláštna prosba - programovanie

Príspevok v téme: Zvláštna prosba - programovanie
neznamy1986

Zdravím - raz dávno som písal, že pre zdravotné problémy mam takmer znemožnené reálne zamestnanie - a dal som sa na rekvalifikačný kurz - tvorby webov atd... No ale často je to u mňa tak, že vela veci potrebujem dovysvetliť atd... Nenašiel by sa prosím medzi vami niekto ochotní, čo sa vyzna v PHP a nejak vymeniť kontakty na bližšie konzultácie atd prosím...

swistica

Katari - kolko ti platia za reklamu tejto stranky? Pravidelne tu vkladas link, no nikdy si ziadnu osobnu skusenost a uplatnenie nenapisala. Prepac, ale je to velmi prehladne. Inteligentnych ludi tymto odradis.

Neznamy: mohol by si popisat realnu skusenost s css a html kurzom? To bol vlastne jeden kurz? Co si sa tam naucil a mal by si realne uplatnenie na pracovnom trhu len s tymto kurzom? Dakujem.

neznamy1986

Katari12: A proste ja nie som človek, čo chce sedieť doma a nič nerobiť (a taktiež nie som niekto, čo dačo nevie a hneď sa pýta - ja ked dačo neviem v tom programovaní tak áno - hladam na nete, googlim ale niekedy je to dovsvetlenie proste nutné)

neznamy1986

Katari12: No ved toto learn2code robím... Spravil som html/css - a snažim sa spraviť zaklady php a oop... No ale je to tak, že niečo viem - ale nejaké veci proste potrebujem dovysvetliť často

Katari12

zdravim aj teba, ak mas problemy so zdravim, tak chapem, ze chodit do prace kazdy den 8h je narocne, ale podla mna ak mas zdravy rozum, ktory pracuje bez problemov, tak to je super napad programovanie... uz to ucia aj deti v skolach, naucis sa to,len pri tom treba sediet,.. pozri si napriklad kurzy od www.learn2code.sk alebo yt tutorialy..

swistica

citatel - to by som si na zaklade jedneho prispevku nedovolila tvrdit, prakticky nic o nom nevieme a to, ze hlada niekoho na konzultaciu vobec nie je zle.

S tym zvyskom mas pravdu - ak sa na to pozrieme vo vseobecnej rovine. Vzdy ma vedia pobavit reklamy typu java developer na dva mesiace a pod. Ked si clovek pozrie kriteria, tak prakticky ziadne. Moze sa prihladit programator, ktory pracoval s inym programovacim jazykom ale aj niekto kto ledva skoncil ucnovku a nikdy nerozvijal svoje algoritmicke myslenie. Programovanie nie je pre kazdeho a rozne agentury sa z ludi len snazia vytiahnut peniaze.

citatel

nechcem kazit iluzie, ale nemate predpoklady na to, aby ste boli programator.
IT praca je z velkej casti tvorena riesenim nenaucenych/neocakavanych veci/stavov/udalosti, s ktorymi clovek nemusi mat skusenosti.
a tu je podstata IT odbornikov-pouziju dostupne zdroje a zistia riesenie.
Cize vo vasom pripade by ste mali pouzit internet a informacie si dohladat. Pri programovani to plati extra zvlast- clovek nema skusenosti so vsetkymi moznostami, ktore programovaci jazyk a vyvojove prostredie ponuka a musi si to dohladat.
v praci sa samozrejme da konzultovat s kolegami,ale nie je tam nik, kto bude robit ucitela.