Co chcu muzi od zien

Príspevok v téme: Co chcu muzi od zien
Carie

Mam otazku na muzov, ked si predstavite dokonalu partnerku po svojom boku aka by mala byt. Ake by mala mat vlastnosti, co by robit mala, co nemala. Mala by vam prejavovat lasku alebo prejavmi citov radsej setrit. Mala by byt dominantna ci submisivna, karieristka ci domacky zalozena. Mala by byt financne uplne sebestacna alebo ste ochotni ju podporit, prip. ocakavate ze vas bude zivit ona. Co sa tyka domacnosti, mala by robit vsetky domace prace sama alebo by ste jej pomohli ci si to delili presne pol na pol. Plus nakolko je pre vas dolezity vyzor a styl obliekania. Napiste aj svoj vek nech viem v akom veku co muzi preferuju. Mam pocit ze sa v muzoch vobec nevyznam a rada sa nieco dozviem. Dik

slobodnemaciatko

Clovek moze mat podmienky ake chce, aj tak nakoniec skonci uplne s niekym inym, pretoze laska nie je o podmienkach, ale o tom, ze ti je s niekym dobre a cim je clovek zrelsi a rozumovo vyspelejsi tym kladie menej podmienok na druheho cloveka, lebo ten tu nie je preto, aby plnil, ci splnal niekoho podmienky, ani preto, aby niekomu varil, pral, ci upratoval, ale preto, aby s nim kracal zivotom, ked je dobre, aj ked je zle.

blueberryNN

Nie su vsetci muzi sebci. Treba si najst dobreho, a potom vam bude uplne jedno aki su muzi, pretoze bude zalezat iba na tom jednom muzovi, ktory je vas. Zenina chyba, ak sa da dokopy a zostane do sebcom ci machom alebo inym typom, ktory prilis vela vyzaduje a prilis malo dava.

WonderWoman

Skor si myslim, ze narocni su muzi :) upratanim predsa myslim to, aby pocuvala a muz mohol mat pocit “alfa samca” :D

Hhah

WonderWomen, ťažko upratať? =))) To ako myslíš? Že taká žena je akože náročná, hej? =D

Tak ja myslím, že je to skôr o živote. .. koho človek nájde a tak.. . A komu Boh dá. .. len aby to človek nezneužil. .. =D

Niektorí muži môžu hľadať proste len vtipnú a milú, zaujímavú. Teraz pod zaujímavou nemyslím hneď nejakú tajomnosť, ale skôôr, ak sa žena niečomu venuje. =))

Aj tak je najlepšie, že žena je ženou aj bez muža. =) @>-->---

WonderWoman

Muži chcú všetko, pekný obal, pekné vnútro, ambicióznu najlepšie aj zabezpečenú.. ale keď takú nájdu, zrazu je ju ťažko upratať :D

Gaaspi

Keď chce mať pokoj, nech si nezakladá rodinu. Lebo zase starý mládenec je flexibilnejší, hocikedy sa vie presťahovať za prácou, odísť do zahraničia, nič ho nefixuje na mieste. Celý čas má len pre seba, nikto mu do ničoho negibicuje... Už keď je priateľka či nebodaj až rodina, už je to problém. Veci nahádzať do práčky a spustiť program vie snáď každý, a na varenie sú vietnamci z miestnych vývarovní. Majú lacné menučká aj s donáčkou.

alenuskaaa

Ja si myslím, že dokonalé ženy existujú, záleží čo všetko berieme za dokonalosť. Podľa mňa aj keď som žena je dokonalosť vstať ísť do práce, mať vlastné peniaze, nebyť závislá od chlapa, vedieť zabezpečiť aj jeho po prípade keby bolo treba, kuchárka, vedieť ožehliť, oprať, byť oporou, kamarátkou, milenkou, starať sa o seba. Ale mať aj zlé dni.

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.