Co chcu muzi od zien

Príspevok v téme: Co chcu muzi od zien
Carie

Mam otazku na muzov, ked si predstavite dokonalu partnerku po svojom boku aka by mala byt. Ake by mala mat vlastnosti, co by robit mala, co nemala. Mala by vam prejavovat lasku alebo prejavmi citov radsej setrit. Mala by byt dominantna ci submisivna, karieristka ci domacky zalozena. Mala by byt financne uplne sebestacna alebo ste ochotni ju podporit, prip. ocakavate ze vas bude zivit ona. Co sa tyka domacnosti, mala by robit vsetky domace prace sama alebo by ste jej pomohli ci si to delili presne pol na pol. Plus nakolko je pre vas dolezity vyzor a styl obliekania. Napiste aj svoj vek nech viem v akom veku co muzi preferuju. Mam pocit ze sa v muzoch vobec nevyznam a rada sa nieco dozviem. Dik

WonderWoman

Muži chcú všetko, pekný obal, pekné vnútro, ambicióznu najlepšie aj zabezpečenú.. ale keď takú nájdu, zrazu je ju ťažko upratať :D

Gaaspi

Keď chce mať pokoj, nech si nezakladá rodinu. Lebo zase starý mládenec je flexibilnejší, hocikedy sa vie presťahovať za prácou, odísť do zahraničia, nič ho nefixuje na mieste. Celý čas má len pre seba, nikto mu do ničoho negibicuje... Už keď je priateľka či nebodaj až rodina, už je to problém. Veci nahádzať do práčky a spustiť program vie snáď každý, a na varenie sú vietnamci z miestnych vývarovní. Majú lacné menučká aj s donáčkou.

alenuskaaa

Ja si myslím, že dokonalé ženy existujú, záleží čo všetko berieme za dokonalosť. Podľa mňa aj keď som žena je dokonalosť vstať ísť do práce, mať vlastné peniaze, nebyť závislá od chlapa, vedieť zabezpečiť aj jeho po prípade keby bolo treba, kuchárka, vedieť ožehliť, oprať, byť oporou, kamarátkou, milenkou, starať sa o seba. Ale mať aj zlé dni.

Gaaspi

Skôr povez "v ľuďoch" nie mužoch lebo všetcia sme iní! Neškatulkovať že ženy a muži, mladší a starší... To vôbec nehrá roli. Každý kope sám za seba takže jediné čo tu môžeš dosiahnúť je zber štatistických údajov teda anketa kde ti každý povie svoje a furt to bude niečo iné. Ja mám rád ženy všestranné to znamená všetko čo si vymenovala dokopy. Jasné že na výzore záleží lebo pekná, vysoká, štíhla, dlhovlasá, športová, zručná, ukecaná, múdra... Kto by takú nechcel? Viem že je to scifi aby taký špaťák ako ja mal takú ale odpovedal som. Vek 38 (k dňu 14.11.2019).

rraan

napriklad mne ide hlavne o spolocnost nejde ani o to poprat navarit alebo umit riad to hockedy ked sa manzelke nechce tak kludne urobím ale ide mi oto ze mam zenu s ktorov si rozumiem ze si ma vypocuje a dohodneme sa ci to je s vychovov dcery alebo inich veciach lebo poznam zeny ktore su tvrdohlave a nedaju si povedat a potom vznikaju hadky.

Kin

1sandra, no ono je to dobre vedieť a aj sa podľa toho zariadiť, lebo niekedy sa niekomu zapáčiš podľa kvalít čo máš, čo si si zámerne vypestovala. A takto môžeš mať vzťah, ktorý je kvalitný. Treba si vyberať partnera, nie zobrať kohokoľvek. A keď budeš niečo vedieť a budeš mať záľuby, napr., tak sa skôr zapáčiš niekomu, kto sa Ti tiež páči.

Ale máme sa meniť k dobrému nie iba preto, aby sme mali vzťah, aj pre seba a iných ľudí.