Co chcu muzi od zien

Príspevok v téme: Co chcu muzi od zien
Carie

Mam otazku na muzov, ked si predstavite dokonalu partnerku po svojom boku aka by mala byt. Ake by mala mat vlastnosti, co by robit mala, co nemala. Mala by vam prejavovat lasku alebo prejavmi citov radsej setrit. Mala by byt dominantna ci submisivna, karieristka ci domacky zalozena. Mala by byt financne uplne sebestacna alebo ste ochotni ju podporit, prip. ocakavate ze vas bude zivit ona. Co sa tyka domacnosti, mala by robit vsetky domace prace sama alebo by ste jej pomohli ci si to delili presne pol na pol. Plus nakolko je pre vas dolezity vyzor a styl obliekania. Napiste aj svoj vek nech viem v akom veku co muzi preferuju. Mam pocit ze sa v muzoch vobec nevyznam a rada sa nieco dozviem. Dik

1sandra

Tak to je asi to posledne, co by ma zaujimalo, ani neviem k comu by mi to malo byt - co chcu nejaki muzi od nejakych ci dokonca vacsiny zien.

pepe542

Carie...
Aby sedela na zadku, trpezlivo čakala na svoju spriaznenú dušu a len vtedy sa vydala keď ju nájde. Aby išla za hlasom svojho
srdiečka hoci aj do ryyti. Hlavne aby sa nevydávala za nejakého ťuťa ktorý to zo životom myslí vážne, potrebuje rodinu, empatickú, uznanlivú ženu s vlastným názorom na život a schopnú niesť zodpovednosť za svoje správanie. Aby nerobila peklo zo života tomuto človeku.
Toť môj názor... citujem a zároveň pozdravujem sebaobdivujúcu perlorodku ZdravyUsudok.

Michal523

Síce som nemal zatiaľ žiadny vzťah, ale určite si nehľadám "slúžku" do domácnosti... Je pravda, že najprv zaujme výzor, ale nemyslím tým nejakú modelku, ja si viac vážim normálne ženy, ktoré nemajú za potreby mať na každej fotke vyfotený výstrih, alebo zadok.. mňa ako prvé zaujme tvár, úsmev a celkovo ak tá osoba vyžaruje niečo pozitívne, proste ak na prvý pohľad z nej mám príjemný pocit. Stačí aby bola milá, mala normálne správanie, aby som mal o čom s ňou pokecať, sem tam nejaké spoločné výlety, túry, prechádzky po prírode.. Na jej kariérnej pozícii mi vôbec nezáleží, takisto ma nezaujíma koľko zarába. No a do domácnosti... Tak navariť si viem sám, upratať takisto a nemám problém si spraviť akékoľvek práce okolo domu... keďže žijem na dedine a od 12r bez otca tak na výber som ani nejak nemal. Určite by som neočakával od ženy aby všetky veci týkajúce sa domácnosti robila sama.. keďže človek nieje robot a nedá sa celý život fungovať na "dvoch zmenách" z roboty do domácnosti a stále dokola.

Charles Bukowski

1) mala by byť nteligentná
2) mala by mať všeobecný rozhľad
3) mala by mať rada umenie, literatúru a filmy
4) mala by mať rada prírodu a turistiku
5) mala by mať zdravé sebavedomie a stať si za svojim svojím názorom
6) nemala by byť manipulatívna ani sa nenechať manipulovať
7) mala by si vedieť na seba zarobiť (teda mať prácu)
8) nemala by byť preafektovaná, namyslená, vzťahovačná, panovačná
9) mala by byť úprimná a nemať problém hovoriť veci na rovinu
10) mala by mať dobré srdce, ale nebyť naivná
11) nemala by to preháňať s make-upom ani s drahými handrami
12) mala by byť spokojná sama so sebou, ale keď má depresie, tak vedieť o tom s partnerom komunikovať

monster_energy

Aj keď partnerku nemám a ani nechcem, tak moje preferencie sú:

-atraktívna (myslím tak, že pre mňa, nie nejaká konvenčne atraktívna blondína s mega ceckami z playboy časopisu, také sa mi viac hnusia ako páčia)
-submisívna
-kariéra/domácnosť v pomere 40:60 (viac domácnosť)
-na príjme mi nezáleží, môže zarábať aj viac pokiaľ mi nebude dávať pocítiť že zarába viac a ona je tá "lepšia" a ja som ten neschopák
-nekonfliktný typ, priateľská a otvorená
-aby mala dobrú dušu a srdce na správnom mieste