Co chcu muzi od zien

Príspevok v téme: Co chcu muzi od zien
Carie

Mam otazku na muzov, ked si predstavite dokonalu partnerku po svojom boku aka by mala byt. Ake by mala mat vlastnosti, co by robit mala, co nemala. Mala by vam prejavovat lasku alebo prejavmi citov radsej setrit. Mala by byt dominantna ci submisivna, karieristka ci domacky zalozena. Mala by byt financne uplne sebestacna alebo ste ochotni ju podporit, prip. ocakavate ze vas bude zivit ona. Co sa tyka domacnosti, mala by robit vsetky domace prace sama alebo by ste jej pomohli ci si to delili presne pol na pol. Plus nakolko je pre vas dolezity vyzor a styl obliekania. Napiste aj svoj vek nech viem v akom veku co muzi preferuju. Mam pocit ze sa v muzoch vobec nevyznam a rada sa nieco dozviem. Dik

ZdravyUsudok

...ja som zena ..a napisala som to lebo je to urcite tak, muz si hlada zenu lebo spolocnost odsudzuje muzov(ako aj zeny) ktori su sami a tak hlada zenu ktora mu z polovice nahradi matku teda s matkou logicky sex mat nemoze ale sex potrebuje tak hlada zenu a zaroven mamu lebo dana zena by mala byt tak ktora mu vyperie, vyzehli, napecie, navari a teda mu tu matku zcasti nahradi lebo doteraz to vsetko robila mamicka a samozrejme mimo toho so zenou splodi par deciek aby nuda nebola a okolie neodsudzovalo.
Toť moj nazor len pre vysvetlenie ..ale pokojne nech sa muzi vyjadria :-)

Akonato

Clovek s nazvom Zdravy usudok da takuto odpoved- cize inymi slovami sluhu.Na to nemusis davat ani ankety, muz ti nepovie, ze sa chce zenit lebo ta miluje a nemoze bez teba zit, ale aby mu mal kto prat trenky.Mat 2 deti a svaty pokoj- to mozes ostat rovno slobodny.

ZdravyUsudok

Sex ,chutne žradlo, ciste vyprane a vyzehlene pradlo, aspon dve deti o ktore sa bude starat predovsetkym zena.... a sväty pokoj
:-DDD