Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?

Príspevok v téme: Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?
Naty93Hvolkova

Ahojte, viem že možno sem takáto otázka nepatrí, ale ja si už neviem dať rady:-( Veľa predajní sme pobehali, ale nikde sme nenašli kvalitnú, pohodlnú, kožennú sedačku:-/ Tak reku sa vás spýtam, či niekto kupoval aj v susednom Česku alebo kde ste zohnali fakt kvalitnú sedačku, ktorá vydrží aspoň 10 rokov? Za akúkoľvek radu budem vďačná!

ketlenka

sokollka myslim si, ze budu mat normalne otvorene medzi sviatkami. vacsinou obchody su vsetky pootvarane. no odporucam ti v ten den, ked tam budes chciet ist, aby si si pozrela na internete, ci maju otvorene, aby si sa zbytocne len neodviezla :DD btw ich predajna je topkova :))

sokollka

julka to je super, ta ich teoria sa mi paci! nikdy by som si nekupila sedacku len z internetu, to mi pride na hlavu. ved obrazovka este aj farby skresluje, to by som sa obavala, co by mi vobec prislo domov :-D nevies, ako budu mat medzi sviatkami otvorene? by som tam zasla, kedze teraz som vobec nemala na take veci cas :-(

jancaa

Ahojte, velmi rada by som Vam poradila predajnu Eurosofu, v ktorej maju velky vyber peknych a aj kozenych sedaciek. My od nich mame a velmi nam vyhovuje, uzasne sa na nej oddychuje, kedze je makka a pohodlna. Blisie info kludne poskytne, ak niekto bude chciet...

snazilkajulka

Vacsinou sa sustreduju na kozene sedacky sokolka. No vedia ti vyrobit aj latkovu. Maju aj ine veci ale 90% predajne su len sedacky, aby si clovek mohol vyskusat a vybrat. Ich teoria je taka, ze sedacku si zakaznik musi vybrat tak, ze si sadne na nu a vyskusa a nie tak, ze ju objedna z internetu a nevie ani poriadne, co mu pride.

Mravcik

Ahoj, skús pozrieť v tomto e-shope www.kodino.com My sme kupovali u nich takú hnedú z hovädzej kože a slúži nám už 5 rokov. Každý rok ju mažeme včelím voskom a veru vydrží tých 10 rokov. Potom ju dáme prečaluniť. :)

EV365

Koža je studená, na sedačke sa bude zle sedieť. Teplé sú látky a niektoré ekokože. Sedačku si treba vyskúšať na predajni, nekupovať podľa obrázku na internetovom obchode.

sokollka

julka v tej predajni majú čisto kožené sedačky alebo aj látkové? a majú tam aj nejaký iný druh nábytku, či sústreďujú sa len na sedačky?? ďakujem za odpoveď.

snazilkajulka

Moj nazor je taky, ze by si zbytocne behala do Ceska a do inych statov. Ved tu na Slovensku a dokonca priamo v Bratislave mame super a k tomu aj obrovsku predajnu so sedackami. Vola sa Eurosofa, hovori ti to nieco? Tam ked pojdes, tak si podla mna aj vyberies. Oni tam maju rozne sedacky, velmi vela ich maju aj vystavenych, takze mozes aj poskusat, ktora je pohodlna. Behni tam a uvidis, ze sa nemylim :)