Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?

Príspevok v téme: Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?
Naty93Hvolkova

Ahojte, viem že možno sem takáto otázka nepatrí, ale ja si už neviem dať rady:-( Veľa predajní sme pobehali, ale nikde sme nenašli kvalitnú, pohodlnú, kožennú sedačku:-/ Tak reku sa vás spýtam, či niekto kupoval aj v susednom Česku alebo kde ste zohnali fakt kvalitnú sedačku, ktorá vydrží aspoň 10 rokov? Za akúkoľvek radu budem vďačná!

Klara154

Dia z toho si nic nerob, tiez nemam cas sem furt chodit. Presne ako pises, to si este super stihla, ze si u nich bola. A co aj si nejaku vybrala??

martinaZV

@diia - velmi dobry vyber predajne :) My od nich sedacku mame uz asi tri roky, tusim v roku 2017 sme ju kupovali, ak si dobre pamatam. Takze chvalim vyber, oni maju perfektne sedacky ;)

LucydB

teraz len cez internet mozme nakupovat a ked nie to, tak aspon nasa penazenka ostane plna...je to hrozne ale musime to vydrzat...@diia a vy ste k nim isli cielene nejaku sedacku vybrat?...ak ano, tak aj sa podarilo?...

diia

ahoj Klara, dlhsi cas som tu nebola ale teraz ti chcem napisat, ze som v Eurosofe bola este pred dvoma tyzdnami. podla aktualnej situacii si mozem povedat, ze som to este stihla, lebo teraz by som sa k nim uz nedostala, aj keby som chcela. mala si pravdu, tych sedaciek tam maju, aaaaz-az. bolo si z coho vyberat.

Klara154

Dia fuuu, tak to si ma velmi potesila! Ano, oni maju velmi vela sedaciak vystavenych priamo na predajni. Povedala by som, ze 90% miesta v predajni zaberaju len cisto sedacky. Oplati sa ist pozriet, to mi ver:-)

diia

nieee, tak som to nemyslela. som sa sekla, mala som na mysli webovu stranku kde si pozriem ake sedacky ponukaju. nikdy by som nekupila bez toho, aby som ju predtym nevyskusala. uz som si stihla ich ponuku aj pozriet a som milo prekvapena, ake pekne sedacky ponukaju. maju viacere aj priamo vystavene na predajni Klara?

dratha87

klara poznam aj taku expertku, ktora si tak sedacku objednala bez toho, aby ju videla. no potom to tak aj dopadlo. hned ju vratila a uz druhy krat si radsej predajne pobehala a tak vybrala.

Klara154

Dia e-shop nemaju ale webovu stranku ano. Dufam, ze si si nechcela cez e-shop objednat sedacku?:-O To by bola najvacsia chyba! Sedacku pred kupou musis vyskusat, lebo nie kazda kazdemu vyhovuje. Oni to v tomto maju super, ze maju velku predajnu v ktorej maju vystavenych vela sedaciek a zakaznik moze poskusat a potom si vybrat. Tak na stranke si pozri ake ponukaju a potom chod osobne k nim...

diia

ahojte, ta predajna eurosofa ma aj e-shop? moc ich nepoznam, preto by som si najprv rada pozrela, ake sedacky ponukaju.

jancaa

@danecc ano, podla mna su dost kvalitne! My ju uz mame 4 roky a ziadne znamky poskodenia na nej nie su a to ju vyuzivame kazdodenne...