Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?

Príspevok v téme: Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?
Naty93Hvolkova

Ahojte, viem že možno sem takáto otázka nepatrí, ale ja si už neviem dať rady:-( Veľa predajní sme pobehali, ale nikde sme nenašli kvalitnú, pohodlnú, kožennú sedačku:-/ Tak reku sa vás spýtam, či niekto kupoval aj v susednom Česku alebo kde ste zohnali fakt kvalitnú sedačku, ktorá vydrží aspoň 10 rokov? Za akúkoľvek radu budem vďačná!

bambulka32

rozumiem, ze si nechcela uplne rovnaku Dia a ani sa ti vobec necudujem. oki, ved mi to v klude pozri a ked budes vediet, tak napis :):)

diia

bambulka da sa povedat, ze ano, su podobne. mne sa velmi paci ta jej ale nechcela som uplne na chlp rovnaku, tak som hladala po inych predajniach take a nasla som tu nasu :) fuha, ceny ti musim pozriet a zistit aj od sestry, lebo ja si to vobec nepamatam, aj ked mi to hovorila. no moja hlava derava, z nej to uz vyfuklo :D

bambulka32

ako pozeram na tie fotky Dia, tak to mate so sestrou velmi podobne sedacky, ze? pekne su. a prezradis mi aj cenu? a kludne mozes aj tej sestrinej, lebo pekne su obidve. nemate si co zavidiet :):)

diia

susana dakujem ti, som rada, ze sa ti paci :) sestre radsej nic nepoviem, aby nebola smutna, ze moja sa viac paci :D :)

diia

bambulka prepac, pomylila som sa. tuto ma moja sestra ale my sme si objednali takuto, fakt sa ti ospravedlnujem ale myslela som na nu a uplne som sa doplietla a poslala som ti jej sedacku, prepaaaac fakt! my budeme mat takuto :)

diia

bambulka fotku nemam, lebo som si ju uplne zabudla odfotit ale nasla som ju na ich instagrame, tak z tade ti posielam fotku :) a uz ju mame aj objednanu ;)

sibierina

sledujem, ze sa tu bavite o predajni Eurosofa, je tak? lebo odtial mame aj my sedacku, sice uz starsiu ale mame :) stale je ale zachovala a este ju planujeme mat nejake tie roky v obyvacke :)

diia

matka dakujem, ani som nevedela, ze je to taka dobra predajna a ze maju od nich viaceri sedacku :)
klara ano vybrali sme ale nestihli sme este objednat, lebo vsak potom uz zavreli obchody a my sme si chceli nechat cas na rozmyslenie a preto ju pojdeme teraz objednat :)