Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?

Príspevok v téme: Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?
Naty93Hvolkova

Ahojte, viem že možno sem takáto otázka nepatrí, ale ja si už neviem dať rady:-( Veľa predajní sme pobehali, ale nikde sme nenašli kvalitnú, pohodlnú, kožennú sedačku:-/ Tak reku sa vás spýtam, či niekto kupoval aj v susednom Česku alebo kde ste zohnali fakt kvalitnú sedačku, ktorá vydrží aspoň 10 rokov? Za akúkoľvek radu budem vďačná!

adka45

Správny výber matinka, aj my máme sedačku z Eurosofy. Je to super predajňa! A to im nechcem vôbec robiť reklamu, ale my sme spokojní so sedačkou, ktorú sme u nich kúpili.

matinka

@kollki ano mame, ved som ti hned pisala, ze nas to neponahla, kedze este nemame ani podlahu v dome polozenu. dufam, ze nezabudnem:):):)

bambulka32

Všimla som si, že sa neozývaš a aj som si myslela, že si na mňa pozabudla. Neviem, či sa dá, ešte som si tu s nikým nepísala cez súkromnú správu ale ani to tu nikde nevidím. Však napíš verejne alebo ti pošlem e-mail a cez ten si môžeme napísať, hm?

diia

bambulka prepac, uplne som na teba pozabudla. dnes ma to ale napadlo, ze si chcela vediet ceny, tak ti ich idem konecne napisat. da sa tu aj sukromna sprava poslat? radsej by som ti to tam napisala, nemusia vsetci vediet, kolko sme za sedacky dali. idem to skusit prestudovat a napisem ti to sukromne.

kollki

Jaaaj, tak to vy mate potom este cas, ked si mozte dovolit az cez zimu behat a vyberat :):) Tak daj potom vediet, ci ste u nich vybrali alebo niekde inde, dobre? Nezabudni na mna ;):)

matinka

@kollki nie, zatial vyhliadnutu nemame, este sme nezacali ani pozerat. nechali sme si to na tieto chladnejsie mesiace, ze budeme behat po obchodoch a hladat. pojdeme ale isto pozriet do Eurosofy v Bratislave, kedze z tade ma viacero zien sedacky a tvrdia, ze tam je dobry vyber, tak tam pojdeme pozriet a uvidime, ci vyberieme hned na prvu supu alebo nam to bude trvat dlhsie. toto vsetko je ale este vo hviezdach:):):)

matinka

@sibierina ved tak by to malo byt! aj my tento rok budeme kupovat sedacku a pevne dufam, ze aspon 20 rokov vydrzi a kludne by nas mohla aj prezit, nenahnevala by som sa:D:D:D

bambulka32

rozumiem, ze si nechcela uplne rovnaku Dia a ani sa ti vobec necudujem. oki, ved mi to v klude pozri a ked budes vediet, tak napis :):)

diia

bambulka da sa povedat, ze ano, su podobne. mne sa velmi paci ta jej ale nechcela som uplne na chlp rovnaku, tak som hladala po inych predajniach take a nasla som tu nasu :) fuha, ceny ti musim pozriet a zistit aj od sestry, lebo ja si to vobec nepamatam, aj ked mi to hovorila. no moja hlava derava, z nej to uz vyfuklo :D