Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?

Príspevok v téme: Kvalitná koženná sedačka - kde zohnať?
Naty93Hvolkova

Ahojte, viem že možno sem takáto otázka nepatrí, ale ja si už neviem dať rady:-( Veľa predajní sme pobehali, ale nikde sme nenašli kvalitnú, pohodlnú, kožennú sedačku:-/ Tak reku sa vás spýtam, či niekto kupoval aj v susednom Česku alebo kde ste zohnali fakt kvalitnú sedačku, ktorá vydrží aspoň 10 rokov? Za akúkoľvek radu budem vďačná!

bambulka32

ako pozeram na tie fotky Dia, tak to mate so sestrou velmi podobne sedacky, ze? pekne su. a prezradis mi aj cenu? a kludne mozes aj tej sestrinej, lebo pekne su obidve. nemate si co zavidiet :):)

diia

susana dakujem ti, som rada, ze sa ti paci :) sestre radsej nic nepoviem, aby nebola smutna, ze moja sa viac paci :D :)

diia

bambulka prepac, pomylila som sa. tuto ma moja sestra ale my sme si objednali takuto, fakt sa ti ospravedlnujem ale myslela som na nu a uplne som sa doplietla a poslala som ti jej sedacku, prepaaaac fakt! my budeme mat takuto :)

diia

bambulka fotku nemam, lebo som si ju uplne zabudla odfotit ale nasla som ju na ich instagrame, tak z tade ti posielam fotku :) a uz ju mame aj objednanu ;)

sibierina

sledujem, ze sa tu bavite o predajni Eurosofa, je tak? lebo odtial mame aj my sedacku, sice uz starsiu ale mame :) stale je ale zachovala a este ju planujeme mat nejake tie roky v obyvacke :)

diia

matka dakujem, ani som nevedela, ze je to taka dobra predajna a ze maju od nich viaceri sedacku :)
klara ano vybrali sme ale nestihli sme este objednat, lebo vsak potom uz zavreli obchody a my sme si chceli nechat cas na rozmyslenie a preto ju pojdeme teraz objednat :)

Kamka_SL

Myslim, ze vacsina kozennych sedaciak nie je uplne z pravej koze zvieratiek, ved to by riadne vela zvieratiek museli pouzit. No zaroven suhlasim s tym, ze treba si dat pozot, aby koza bola kvalitna, lebo tie nekvalitne sa zacnu rychlo praskat a supat sa.