Cysty

janík

vilií-inteligentný človek za radu zaďakuje,čo sa podľa to čo si napísala o tebe nedá povedať.Uvedom si ,že rady nie sú len pre teba,ale pre vštkých s podobnými problémami-veď čo sa nehodí tebe môže byť doré pre iného,nuž si ešte príliš mladá na takéto závry,život ťa poučí!!!

vili

to janík: vies napsať aj niečo iné?????? Už mi s tým lezieš na nervy. Neznášam akupunktúru a nebudem za to platiť nejakým vyžieračom!!!!!!!!

janík

myslím ,že tvoj problém by vyriešila akupunktúra-odstránila by cysty a aj funkcia by sa dostala do normy-skús ju ak máš kde.

vili

to mary. Ahoj Mary. Ja mam 21 rokov a este ma neoperovali, aj ked mi to uz hozilo. Jedna doktorka ma stale posiela na operaciu a druha povedala, ze to je to posledné, co mam urobit. Tak teraz uzivam HA, aby sa mi to uz neopakovalo a aby mi zmizla ta co mam. Bola som na kontrole, uz je to lepsie. S tym aerobikom hned prestan, lebo tak Ti to moze prasknut. a nesmies nic tazke zdvihat ani vysavat ak Ta to boli. Drzim palceky.

merry

vili:dakujem za odpoved.smes sa ta spytat kolko mas rokov?mas uz deti?vies ta fyzicka namaha moze byt uz 4 rok cvicim aerobik a dost ma to bavy nechcem sa toho vzdat ale zase zdravie mi je prednejsie.teba neoperovali?cakam na tvoje odpoved dakujem.

claudia

vili. Najlepšie je porada s !! dobrým !! lekárom ten má skúsenosť.
Cysta na vaječníkoch spôsobí jazvy
a keď je ich moc je otázne či ešte môže žena otehotnieť.