Cysty

vevuskas

Chcela by som radu. Beriem antibiotika na vaginalnu infekciu, ale v poslednych dnoch uz necitim zapal, ale naopak ma zacalo boliet v podbrusku a picha ma to dost vo vajecnikoch, mozem mat cisty? dakujem!

jaja

Pre lili: vieš,aj ja som čítala,tak ako zrejme aj Zdenka,že psychické problémy,neláska,odpor k sexu alebo k sexuálnemu partnerovi,môže spôsobiť,že sa nám v tele vytvoria cysty.Takže to môžu mať spoločné cysty so sexom.

lancerka

no ja viem ze cysty su fakt hrozne... mam dve...v nose...ale zmensuju sa, mozno sa operacii vyhnem.. a VILI tebe drzim palce nech to dobre dopadne

evik

ja som mala cystu raz, mala 2 cm, dostala som nejaku injekciu-teraz uz neviem, aku, bolo to straaasne davno. no a systa praskla, vsiakla sa a odvtedy klud.
syma,
gratulujem ti k ukazkovemu samolieceniu autohypnozou!!! :)))

syma

ja som mala cystu velku 8cm, navrhovali mi operaciu, ale ja neviem co sa stalo, len som si kazdy vecer prilozila ruku na brucho a opakovala som. nic mi nie je vsetko ide pres, a predstavovala som si ako to prec ide, ona sa mi zacala normalne zmensovat, a ked som otehotnela tak zmizla uplne
je to normalne???

vili

jeden navrhol a druhy zavrhol!! S tou operaciou je aj taky problem, ze chodim do skoly a nemozem 2 tyzdne byt doma!!! My mame povolene max. 2 absencie, co by v tomto pripade boli 4 a nikoho tam nezaujima, kde si bol. Tak chcem pockat do prazdnin a potom urcite na tu operaciu pojdem. Ale co dovtedy??Myslite si ze robim zle a ze si tym ublizim???

evik

a to ti este gynekolog nenavrho OP? je to dost velke, mne sa to nezda...podla mna by bolo nacase s tym uz nieco radikalne urobit, si este mlada-aby si nemala nejake nasledky...

vili

Co stym, ked sa mi to nelepsi ani po HAK? Ostava mi uz len operacia? Je nevyhnutna hned alebo to moze par mesiacov pockat?