Cysty

RNG

cysty na prsiach maju ciastocne hormonalny povod a jod olyvnuje tvorbu nielen enzymov, ale aj hormonov a zda sa, ze v blizkosti vajecnikov je to udajne ucinnejsie

RNG

adusik 25, vitaminy ti nepomozu.
Potrebujes silne enzymi na cistenie tela.A brat ich hodinu pred jedlom.
Jodova tinktura sa pouziva na spodok brucha, raz tyzdenne 10 kvapiek. Ked flak zmizne za skor ako den, telo ten jod velmi potrebuje a nasaje ho cez kozu.

adusik25

mam cystu na pravej strane a mam 26 rokov a uz jednu operaciu mam za sebou ako 17 rocna a mam zrsty bojim sa ze mi ras budu musiet vybrat aj vajecnik a ja nemam este ani deti,ako sa uziva ten jod?aky si ho mam kupit?alebo ake vitaminy mam uzivat dakuzjem

majockaa444

Zistili mi cystu na vajecniku..ryxlo sa mi za mesiac zwecsila..a v stredu mam ist na operaciu..dost sa toho bojim..nevjem ci sa to neda riesit aj nejako inak..len operaciou..zwecsujesa a doktor sa obava aby nepraskla...nevjem ci to nebude mat nejaky vplyv na dalsi priebeh..nevjem..je to zvlastne

forever

cysty na vajecniku som mala vysse 2 rokov, lekari ma chceli liecit chemiou-liekami, vzdy ked som si precitala pribalovy letacik tak som sa musela posadit..samozrejme som ich prvykrat vybrala o vedlajsich ucinkoch vam tu ani nebudem hovorit, potom som sa dostala po vyrobky od firmy Forever Living Products musela som ich brat pravidelne/brala som ich 2 mesiace/, aby ucinok bol viditelny,cysty odisli. Niesu to lieky, su to vitaminy, ale naozaj dobre! odporucam, preto som sa registrovala u tejto firmy a pomaham inym co potrebuju vitaminy. dalsie info : kubicova11@gmail.com

chuana

ja mam 5cm cystu, vybrala som wobenzym, menzes mi meškal, cysta je menšia len o 1cm. kontrolu mam o 1mesiac. lekar sa čuduje že mam cystu ked beriem HAK.