Laserová operácia očí

sisulik

ahojte, kto ste z BA a mate operovane oci - ma niekto skusenost s centrom Oftum Aupark Tower? Tu je link: www.laser-auparktower.sk
pripadne excimer v karlovke - to asi skor... chcem ist na operaciu, ale este neviem kam :)

kacenka1919

prosiiim vas , ti ktori ste mali operaciu uz nemusite nosit okuliare?? mate zrak 100%ny?
nemate nejake skusenosti s operaciami oci v ZILINE???? dakujem

maji82

ahoj adka, neboj sa..neviem, kde ta budu operovat, ja som bola operovana najnovsou metodou - FEMTO-LASIK, a bolo to uplne bezbolestne..pred operaciou mi dva krat nakvapkali nejake znecitlivujuce kvapky potom som isla na operaciu.. a to trvalo asi 12-14 minut..pozri si video,ako to brebieha: www.goc.cz. ja som nemala bolesti ani po operacii..ale neviem,ako je to pri inych metodach..

adka :-)))

ahojte, ja idem teraz 5.9.2008 na opéráciu očí a mam z toho strach. Napíšte mi niečo povzbudive. Na co take najhorsie sa mam pripravit??? oci mi nejak znecitlivia pri zákroku laserom??

lenia

Chcela by som sa spytat na specialne kontaktne sosovky ktore ze vraj vylepsuju zrak davali to na tv markiza mam to totisto dioptrie 2.00 na operaciu mozem ist az od 20 kym sa mi ustaly zrak a okuliare mi uz lezu na nervy keby niekto vedel o tych kontaktnych dajte mi vediet

majka_

ja som dostala kvapky na predpis a neboli drahe. neviem, ako sa volali, ale platila som za nich nejakych 300 sk za 3 balenia asi. takze nebolo to az take hrozne. a vydrzali mi asi 4 tyzdne.

zuzulik47

Dobrý den, chcela som sa opytat tych co uz maju za sebou laserovu operaciu oci, ake kvapky si museli davat. Daju sa kupit aj volne v lekarni alebo su iba na predpis? Kolko Vám vydrzali a aka je ich priblizna cena. Chystam sa o mesiac na operaciu oboch oci naraz tak by som chcela o tom nieco vediet. Dakujem

majka_

odkial si? kam chces ist na operaciu? ja som bola v 3F centre a bola som velmi spokojna. ak chces, napis mi na mail edusan@centrum.sk Ja som mala dioptrie -7,0 obe oci a zoperovali mi ich v tomto centre a teraz okuliare nenosim uz vobec a to som uz asi 8 mesiacov po operacii a vidim velmi dobre.

xsoniax

aj ja by som mala zaujem o operaciu kedze som kratkozraka.prave som vo faze ked pozeram vsetky mozne stranky a snazim sa dozvediet o tom co najviac. ale trapi ma jedna otazka. kazdy druhy rok sa mi oci kazia priblizne o 0.25 dioptrie.mam 21 a myslim ze zrak by mal byt uz ustaleny. velmi by som chcela ist na operaciu,ale bojim sa toho ze mi povedia, ze nie som vhodny kandidat. prosim vas nikto z vas nemal taky problem,alebo neviete ci v niektorych centrach to neberu na vedomie?dakujem velmi pekne