Laserová operácia očí

erikzdenek

Ahoj, ja som bol na očnej klinike iClinic v Bratislave a naozaj už/až teraz po operácii môžem, ju bez problémov odporúčať. Mimoriadne dôsledné aj hodinové a viac vyšetrenie zraku, ústretový lekár. milé sestričky, bolo cítiť pohodoví kolektív. Predoperačné vyšetrenia robia naozaj precízne, preto aj dlhšie to trvá, ale tak určite je to plus, ako odflaknutá robota. Iné kliniky, ti čím skôr všetko schvália, pripravia na operáciu, len žeby na tom zarobili...veď majú pravdu! o ich zrak predsa nejde..Teta bola v neovízii, a teraz si dáva oči do poriadku, minula už 3 000e nato, lebo nemala podstúpiť určitý druh operácie. Záruka žiadna. Odpoveď kliniky: všetko je v poriadku, oko sa zotavuje, každý deň inak môže reagovať...

Karamelka 222

V Bratislave očné centrum excelens. Ich webová stránka je xcelens.sk. Pracujú u nich šikovní lekári a prístroje vyzerajú akoby z budúcnosti tak 20 rokov dopredu. Špičkoví lekári a kvalitné vybavenie, tak myslím že je to najlepšia možná voľba kliniky

gsm

Kazda operacia nesie nejake riziko, kto si mysli, ze nie, nema vyznam sa s nim bavit. A poskodeni na Slovensku nie su, len v CR, vsak ...
Precitaj si ako sa chvali Bratislava, ze dokaze odstranit "az" 12 dioptrii, oproti ceskej dvacke smiesne, ci nie ?

fero123456

no áno, ale ty údajne podpisuješ papier v ktorom dávaš súhlas, že ak sa Ti niečo stane, tak s tým nič nebudeš môcť urobiť...
takže ich chápem prečo to robia - peniaze a takmer žiadna zodpovednoť.....do toho by som už asi nešiel.....

bardotova

ano, lexum nema problem s nicim. operuju aj ked je jedno oko tupozrake, co sa u nas na slovensku nerobi. zoperuju aj vysoku dalekozrakost - vymenou vnutroocnej sosovky. problemom moze byt cena. ta sa pohybuje v zavislosti od kvality vymenenej sosovky od cca 35 tisic Kc vyssie.
a potom si pozrite este ceske stranky o pacientoch poskodenych laserovymi operaciami...
kvoli peniazom netreba zabudat na rizika.

gsm

k tym limitom co tu citam, v SK je problem so vsetkym, Lexum Praha nema problem aj s 20 dioptriami, mrknite si lexum.cz

bardotova

vynimka moze byt asi taka, ze ta nebudu operovat v 35 ale v 32 rokoch :-( a okrem toho, ako som pisala, operuje sa inou metodou, pri kratkozrakosti uz -7 D nie je vobec problemom vykorigovat, pri dalekozrakosti je problem aj +4 D. zabudni na to, nos sosovky, ked budes mat raz tolko rokov, budu mozno ine metody...

fero123456

áno som ďalekozraký +7, srry za chybu...
a čo rozumieš pod pojmom naozaj tenké?
lebo najväčší problém mám s tou hrúbkou....
ak už do toho investujem, tak nech to vyzerá....škoda, že musím čakať do 35, no sú možno aj výnimky nie?