Laserová operácia očí

didi

ja som bola pred 2 rokmi v cornei na mickiewiczovej a som maximalne spokojna. odporucam kazdemu. stalo ma to asi 25tisic. bolesti ziadne, nebrala som ziadne lieky proti bolesti. mala som iba 1den precitlivene oci na svetlo inak nic. kedze som oci nemala prelepene, ale len ochranne kontaktne sosovky, nepotrebovala som nikoho opateru...

angel_stop

Pocul alebo odporucil by niekto CMO v Bratislave?Brat chce operaciu oci so silnymi dioptriami.Kto ma skusenost s touto klinikou???Prosim poradte. silvia_mk@hotmail.com
Dakujem a ake su ceny operacii?Operuju obe oci na jedenkrat alebo na dvakrat????
Dakujem

aja11

sisulik-ja sa chystam do auparktower na operaciu. bol tam kamarat pred nedavnom a chvali si. komunikujem mailom odtial s doktorom a je velmi mily a ochotny mi odpovedat na vsetky moje aj nedôvercive otazky :) ja osobne pojdem tam. kolko to vychadza inde? tam 15000 jedno oko a 1000 vstupna prehliadka.

pre zuzuzu

Pre zuzuzu. Aj ja som bol v OFTUMe v Auparku v BA pred mesiacom a vidim ako sokol :-), po tyzdni je este skoro, musis byt trpezliva a pocuvat Dr. belanovu, tiez som bol netrpezlivy.. :-). Bol som uz aj na dovolenke, bez problemu. Caf.

zuzuzuzu

Ja som bola 18.9. 2008 v bratislave v oftume pri auparku.Robili mi obe oci naraz bolet to nebolelo ale tri dni po operaci strasne rezu oci. Teraz vidim po tyzdni o nieco lepsie ale este to nieje celkom ono.

erikxxxx

a zabudol som zilinu je to vynikajuce centrum, super ludia, VIKOM 1. zilinske centrum ZILPO vedla kauflandu.. staci sa opytat vsetko vysvetlia

erikxxxx

Ahoj, zariadoval som tieto centra v SR, cize prve v BA je CORNEA laser centrum na mickiewiczovej v areali fakultnej nemocnice, dalsie, je v TT v poliklinike, MUDr. Horvath, V KE je to na Hlavnej ulici MUDr. Juhas, v BB je NOVAMED a MUDr. Cervenova...

matessss

co ja viem ale podla noveho sa to robi vsetko pocitacom tak mas jedno ci ti to pobi pocitac v CR alebo v SR vsetko je to od jedneho vyrobcu

sonia

sisulik ja som bola v blave na operaciu. ale v excimeri.som mesiac po operacii a som velmi spokojna. mala som -4dioptrie,ale uz po tyzdni som na jednom oku mala 0.vela ludi sa ma pyta, ci to bolelo,ale ja som nepotrebovala ani tabletky proti bolesti.prve dva dni som len spala, co som bola unavena a potom som mohla normalne fungovat. vrelo odporucujem