Vypapkala som

Príspevok v téme: Vypapkala som
Chikita48

Caute,
Vypapkala som sa na 68 kg a to mam vysku 164 cm.Chcela by som schudnut na 56 kg aspon.Beriem antipsychotika kvoli ktorym sa prejedam.Vysadit lieky nepojde.Takze zacinam od zajtra chudnut.

Stravovaci plan na zajtra 12.9.2019
Ranajky kefir
Desiata banan
Obed neviem poradte
Vecera zazvorovy caj

Ak sa donutim tak budem behat 64 minut a spalim
320 kcal.Mamv plane schudnut za den aspon 600 gramov.

Popripade poradte ako upravit jedalnicek a stravu.

Janko 12

Obed si daj nejake dusene kuracie mesko s dusenou alebo certvou zeleninou, alebo salatom bez dalsej prilohy, alebo duseneho ci grilovaneho pstruha so zeleninou, napr brokolicou.

a

ModraObloha

Ak chceš schudnúť tak si o tom niečo naštuduj, neskoč do toho takto v rýchlosti s tým že nemáš dostatok vedomostí.. zbytočne si uškodíš..

Buď hladuj tak že, tvoje telo prejde na spalovanie tukov, tukovy metabolizmus, pod, max 50g sacharidov denne, s tým že prve dni tvoje telo aj tak nebude spalovať tuky pretože bude spalovať uložený glykogén v pečeni a svaloch. Až potom, ak máš pevnú volu tak si naštuduj čo to o ketogenickej diete alebo skôr strave, lepšie ked to pojmeš ako životný štýl ktorý si udržíš dlhodobo, nie ako kratkodobu dietu. V opačnom prípade že budeš na sacharidoch len nebudeš mat dostatočný denný kalorický príjem, schudneš, ale so svalov, pretože telo nebude adaptované na tukový metabolizmus tak bude chciet sacharidy, tie získa tým že začne "traviť" svoje svaly... z bielkovín vie telo získať sacharidy. Z tukov nie. Preto ak vydržíš dajme tomu trizniť sa 2 týždne schudneš povedzme 5 kg ale väčšina o čo prídeš su svaly a nejaká voda. Keď zase nabehneš na "normalnu stravu" tak pribereš svoju váhu (možno aj viac) nazad (jojo efekt) ale už nebudeš mat ani tie svaly. Preto buď rozumna a než sa do niečoho pustíš , naštuduj si to... zatiaľ obmedz najhoršie potraviny a radšej pridaj pohyb nie trízniť sa tým že nič nebudeš jest. Na internete je vela návodov ako schudnut. Prajem veľa trpezlivosti a štastia.

tomas 12345

Znovu ty zopakujem, ty nie si tucna ! A tá tvoja hladovka nemá zmysel, privodis si s ňou akurát tak kolaps. To chces ?

jeanValjean

Zrejme najradšej by si schudla z tuku,ale ten telo začne páliť až po cca.pol.h.cvičenia resp.zvýšenej srdečnej aktivity.Popri tom sa daj na delenú stravu (bielkoviny zvlášť a ostatné zvlášť s odstupom 2h).

Ednaprva

Drzim palce! Mne sa to nepodarilo som moc leniva a neviem odolat cokolade to je moj problem :( Tak sa snazim aspon nepribrat.