Vypapkala som

Príspevok v téme: Vypapkala som
Chikita48

Caute,
Vypapkala som sa na 68 kg a to mam vysku 164 cm.Chcela by som schudnut na 56 kg aspon.Beriem antipsychotika kvoli ktorym sa prejedam.Vysadit lieky nepojde.Takze zacinam od zajtra chudnut.

Stravovaci plan na zajtra 12.9.2019
Ranajky kefir
Desiata banan
Obed neviem poradte
Vecera zazvorovy caj

Ak sa donutim tak budem behat 64 minut a spalim
320 kcal.Mamv plane schudnut za den aspon 600 gramov.

Popripade poradte ako upravit jedalnicek a stravu.

Chikita48

Ahojte,
Dnes vaha ukazuje 65,2 kg.Pomaly to ide dole.Dnes mam v plane zjest na ranajky jogurt.obed polievka a vecera zazvorovy caj.dokopy zjem okolo 500 kcal.cvict ssi vladat nebudem.

pravdajelenjedna

Tomas 12345 : napíšem ti to jednoducho v pár vetách :
muž : má hrubšiu stavbu tela, viac TST, menej tuku a viac svalovej hmoty ako žena
žena : ženské tvary, menej TST, viac tuku, viac estrogénu

preto kvázi ako píšeš žena so 170cm 54kg by bolo tak na hrane s podváhou, ale u muža by to bola podváha ako vyšitá

svalová hmota je ťažšia ako tuk, TST podporuje tvorbu svalovej hmoty a mužský typ postavy, estrogén zase ženský typ postavy(menej svalov viac tuku) ... preto keď žena a muž cvičí a dodržujú všetko na 100% na mužovi omnoho rýchlejšie vidno výsledky

Kuk124

Ahoj. Je pekné že chudneš. Ale vyhľadovať až tak telo? Vieš koľko živín naše telo potrebuje denne? A riešenie nie je tak dietovať. Aj keď je pravda že schudneš, ale viac si ubližuješ. A máš jesť 5 krát denne. A je super že dávaš do toho behanie.

Tomas 12345

pravdajelenjedna :

V čom je rozdielna kompozícia ? Inak povedané napriklad prečo u 170cm vysokého človeka muža je 54 kíl silná podvaha, kým u ženy by to podľa tvojej teórie mohlo byť v norme ?

Tvoja teória by dávala zmysel azda vtedy kebyže majú ženy ľahšie kostí než muži, a to o niekoľko kilogramov!

Ludmila66

Vidno že o chudnutí nevieš nič, tri čaje kompót polievka a cukríky? To čo je za stravu , kde sú bielkoviny!?

Chikita4848

Zakze dnes som zjedla na ranajky:brusnicovy kompot,3caje,polievku a cukriky.Spalila som behanim okolo 300 kcal.Po behani si dala citronovo zazvorovu vodu.Rano napisem kolko vazim.

Chikita4848

Ahojte,
Dnes rano vaha ukazuje 66,5 kg.Vcera som zjedla
Na ranajky mliecny napoj.Obed cottage cheese a 2x caj.Cukriky a vecera bola rasticka zbmacdonaldu.

Chihuahua

Ono je to strasne jednoduche..aj kazdy trener vo fitku vam poviem "Nechudnes? Tak prijimas vela kalorii. Proste ak s hxe clovek schudnut musi vydat viac ako prijat. A potom stara znama potravunova pyramida, vzdy bude platit. Treba zaujat zdravy zivotny styl a nie dietu. Proste vela zeleniny, zdrave tuky (avokado orechy), bielkoviny (predovsetkym ryby) aj aj karbohydraty ( uprednostnit tie zdrave napr. ovsene vlocky su super maju kopec mineralov vitaminov vlakniny, zemiaky,ryza nie polotovary apod)
A vyhybat sa cukru a vecenemu prejedaniu
Sledovat priblizny prijem kalorii za den a jest v mensich mnozstvach len to zdrave..
Ked clovek k tomu prida nejake kardio co ja viem 40 minut kazdy alebo kazdy druhy den alebo proste aj prechadzka so psom je lepsia ako sediet pred telkou ( hned sa zacnu hybat creva travenie, takze nie je to k nicomu)
Citajte etikety vzdy co presne kolko coho obsahuje.
Tymto sposobom clovek schudne isto a zdravo bez jojo efektu a zdravotnych nasledkov, treba ale zacat zit zdravo.

pravdajelenjedna

tomas 12345 : lenže ty si muž, ženy majú úplne inú kompozíciu tela ... myslím si že má miernu nadváhu, nič hrozné no ťažko súdiť pokiaľ toho človeka nevidím reálne :) ja mám 188 cm a 90 kg a tiež som chudý, pás mám okolo 80cm

vieš nie je 68kg ako 68kg ... keď je človek čo riadne maká a má svalovu hmotu to úplne inak vyzerá ako človek čo celé dni nič nerobí

48Chikita48 : gratulujem ku ničeniu hormonálnej rovnováhy v tele, podvýžive a psychickým problémom(to ide ruka v ruke s ketózou)