Poraďte

Príspevok v téme: Poraďte
Esmera

Ahojte, mám 35 rokov a som ešte panna, čo je u gynekológa trocha problém, lebo keď som bola naposledy včera na prehliadke, chcel mi robiť intravaginálne sono, a bolo to také hrubé, no akonáhle to začal dávať dovnútr, tak to bolelo, myslím svaly, bola som dosť stuhnutá a musel to urobiť normálne cez brucho...
Je to tým, že som panna? Vás to pri tomto sone nebolí? je to normálne, aby to bolelo? Alebo to mám len psychické? Uvažujem o mužovi a dieťati, a preeto si myslím, že by som nemala mať už taký strach a ani bolesť cítiť, ako to prežívate vy? Mal tam aj kovové nástroje, bolí to s nimi? Diky

petroanneta

esmera - strata panenstva často bolí najmä preto, že dievča v poslednej chvíli stiahne vaginálne svalstvo a stykom akoby sa trhali aj svaly. Znásilnenie bolí pre toto isté.
POmôžu dýchacie cvičenia. A gynekológovi povedať, že si panna.

Pannanepanna

Ak je to teda pravda, ze si panna tak taketo vysetrenia ti gynekolog robit nemoze a musi byt o tom informovany, ze si este panna. Nemoze ti tam nic strkat, maximalne mne ked som bola este panna spravil iba ster s takou palickou ako su tycinky do usi a to je vsetko. Iba teraz nedavno som prvykrat v zivote absolvovala tieto vysetrenia s tymi nastrojmi, aj s tym sonom.

katarinka98

Nechcem nikoho uraziť ale naozaj nemáš prejav 35rocnej ženy,ale tak Max. 25? Poďakovala by som sa tvojej mame zato,čo ti ako matka mala už v puberte vysvetliť a nevysvetlila aj čo sa týka sexu aj gynekológa.....nepochopím takéto prístupy rodičov k detom,aj ja som veriaca,nežila som sexuálne už od 15 ale to čo som ako dievča a žena potrebovala vedieť som vedela.to sú základné veci a ja na tvojom mieste by som sa s takýmito vecami V TVOJOM PRIPADE zdoverovala nejakej kamoske,lebo na jednej strane ťa mi je aj ľúto no na druhej je komické čo riešiš v tvojom veku.sorry

tanickam14

Ale ved pokial si este panna, tak ti to ani nema robit cez spodok. Ved to sa kazdy gynekolog pyta. No pri tvojom veku uz asi pocital, ze panna nie si. Mala si mu to hned povedat.

Esmera

nehnevaj sa, ale na toto ti tu verejne neodpoviem, hoci je to anonymné...a myslím, že v tom problém nebude, skôr v strese a strachu alebo v úzkej vagíne

Beatka25

Esmera to si nevsimaj.
Tu je to casto ze niektori lidia reaguju v temach kritikou namiesto toho aby sa zdrzali komentara.
Pocuj, masturbujes? Robis si to niekedy sama? Ak masturbujes strkas si tam nieco? Ak ano, toez mas ten problem aj pri ukajani si tal nieco vsunut?
To myslim vazne tie otazky. Lebo ak mas problem s masturbaciou a uvolnenim sa tak budes mat problem v hlave asi tym ze mas velmi pruderne zmyslanie.
Vies si vychutnat rozkos? Uzit si masturbaciu? Uvolnit sa a mat orgazmus?

Esmera

ale nič, akurát neviem, či mám ten problém, čo si myslím, alebo nie...Zrejme fakt bude nutný ten rozhovor s lekárom, sorry, ak tu niekoho iritujem

swistica

S lekarom sa hanbis hovorit, zato na internete sa opytas desakrat to iste napriek tomu, ze odpoved uz mas. Nerozumiem co tu vlastne chces pocut.