Poraďte

Príspevok v téme: Poraďte
Esmera

Ahojte, mám 35 rokov a som ešte panna, čo je u gynekológa trocha problém, lebo keď som bola naposledy včera na prehliadke, chcel mi robiť intravaginálne sono, a bolo to také hrubé, no akonáhle to začal dávať dovnútr, tak to bolelo, myslím svaly, bola som dosť stuhnutá a musel to urobiť normálne cez brucho...
Je to tým, že som panna? Vás to pri tomto sone nebolí? je to normálne, aby to bolelo? Alebo to mám len psychické? Uvažujem o mužovi a dieťati, a preeto si myslím, že by som nemala mať už taký strach a ani bolesť cítiť, ako to prežívate vy? Mal tam aj kovové nástroje, bolí to s nimi? Diky

Esmera

som veriaca a potom čakám na toho pravého :D A tiež mám aj strach z bolesti, chcem si to nechať do manželstva, hlavne náb. dôvody teda

Esmera

ok, beriem, ale čo s tým mám robiť???? musím sa raz dať predsa vyšetriť aj tam dolu normálne, napr. stery z krčka maternice mi už lekár predtým robil, ale to do mňa nepchal tú hrubú vaginálnu sondu, ale niečo tenšie...veď chcem sex, aj dieťa, tak ako to príde, ak sa neuvoľním?

vaginuspenus

To nesuvisi s pohlavnym stykom ci si ho uz mala alebo nie to suvisi s tym ako sa vies uvolnit.
Ak si napata si aj stiahnuta tam dole a tak ako ma problem pri vysetreni budes mat aj pri sexe. Ono je to neprijemne roztahovat nohy pred cudzim muzom a ukazat mu to najintimnejsie miesto na tele ale tak ako to dokazu ine zeny su aj take co maju s tym problem.

Esmera

nutné to je, to je fakt, ale ako to zvládnem, to neviem, bez toho, aby som tam zakričala od bolesti, pohlavným stykom sa pošva rozťahuje alebo nie? lebo vraj tým, ktoré už nie sú panny, to ide zaviesť bez problémov....nemôžem mať príliš úzku pošvu?

Esmera

ano, nepríjemné to bude, s tým rátam, ale aby sa do mňa vôbec dostal a mohol ma komplet vyšetriť...to sa bojím

Esmera

no hej, ale vysvetlite to môjmu telu :D musím sa nejako uvoľniť a neviem, ako, možno je to tým, že on hneď po posadení na kozu vzal ten nástroj a išiel mi s tým dovnútra...som sa naľakala. Hrubé mi to pripadalo dostatok, možno som mal aj blbú polohu, úplne som totiž neležala, tá koza je zdvíhacia a tak. Ani som si nevšimla, či to niečím potiahol alebo potrel, skrátka to bolelo pri vstupe dnu, aj vás to tak bolí? alebo len raz a potom ej to v pohode?