Lekár ako dr. House???

Príspevok v téme: Lekár ako dr. House???
Lara8888

Ahojte, takže už tu píšem niekoľký krát. Lekári mi stále nevedia pomôcť ak by ste poznali niekoho kto sa venuje nejakej diagnostike problémov čo na to nikto nevie prísť tak Vás poprosím o kontakt.. som zúfala každý týždeň mám problémy nechodím ani do práce. Je to už 5 mesiacov všetky tieto príznaky sa mi neustále striedajú v rôznych kombináciach

Bolesti krku a hrudníka pri dýchaní bolesti chrbtice, bolesti v hlave, bolesti celého tela rúk nôh, bušenie srdca tep 100-110 a tlak nízky 100na 60, teploty max 37,5, problémy s dýchaním, upchatý nos, nevoľnosť po najedení, niekedy zahlienený krk, dusenie na kašel, pocit popáleného jazyka, štípanie dýchacích ciest, neustále krútenie hlavy, neschopnosť rozmýšľať, svrbenie celého tela bez vyrážok, zákal sklovca, únava

Problémy ktoré mi boli zistené IGe zvýšené 135, štítna žľaza trošku zvýšená funkcia, pankreas znížená funkcia, prekonaný vírus cca pred 5 mesiacmi, infekcia ureaplasma - doliečená

Problémy ktoré mi boli vylúčené - tetánia, poruchy mozgu bolo robené ct aj mri, zrak, sluch,

Lara8888

Prepáč že nie som 24 hodín denne na internete. MRI mozgu mám v poriadku mozog poškodený nemám :) ale chápem čo mi hovoríš a ďakujem ti za tip - poinformujem sa o tom.

beztitulu

Lara88: Vieš ako funguje automatické zaostrovanie na foťáku? Program rozpozná hrany objektov na fotke a motorček sa točí dovtedy kým nie je prechod najostrejší. Podobne to funguje v mozgu, zaostrovanie oka je mozgová činnosť, kruhový sval okolo oka je len nnieo ako motorek vo foťáku.

Poruchy videnia sú poruchy časti mozgu pre videnie. Ortuť je jedným z dôvodov poškodenia.

Ak sa chceš vyliečť, nauč sa niečo o fungovaní ľudského tela. Pomôž si sama, aj Boh ti pomôže.

beztitulu

Lara88: Poškodenie nervov v mozgu vytvára mozgovú hmlu. Potom myslieť je tazke. Po vycisteni ortute z krvi sa hlava vycisti a myslenie je jasne. Na opravu nervov treba vstrebatelne zelezo, daj si predpisat zelezo s kyselinou listovou. Vela ludi ma malo zeleza, daj si spravit testy na zelezo, a predpisu ti ho.

beztitulu

Lara88: Skúsim byť ironický: Do amalgámov sa dáva neškodná medicínska ortuť, má chemicku značku Hgm. Je iná ako tá ktorá sa dávala do teplomerov, a ktorá je už zakázaná. Medicínskej ortute Hgm sa nemusíte báť.

Lara8888

ja už som rozmýšľala či to nie je v mojej hlave, ale jednoducho prečo by som mala zvýšené teploty, bolesti klbov svalov chrbta, prečo by sa mi poškodil zrak ? takéto veci sa predsa nedajú namýšľať ... príklad šla som na motorke uplne v poriadku šťastná na nič som nemyslela odrazu som ohlupla nevedela som sa sústrediť ... a namiesto odbočky som sa zapichla do kríka, alebo sa niekam teším všetko super a odrazu mi nedá dýchať štípe ma celý hrtan, je to od veci nikdy neviem čo ma chytí a kedy z čoho to je !!! zo začiatku som mala svalové zášklby to som vedela že to je zo stresu lebo som sa bála že sa mi nedá dýchať a predtým sa mi to nikdy nestalo a jasné že som z toho na nervy po 5 mesiacoch ale ja mám veľa koníčkov na všetko sa teším a toto mi bráni nemyslím si že je to v psychike jednoducho poznám svoje telo a viem že niečo mu bráni plynule fungovať, jednoducho ako keby ma miestami niekto otrávil :(((

amalgámy tu ale v mojom detstve zakázané neboli, jasné že ich mám a majú ich všetci ktorých poznám, prečítam si o tom ďakujem za nápad

beztitulu

momentik : Zuby sa nekazia kvoli zlej hygiene zubov, ale kvoli zlej vyzive a makkej strave. Cistia si divoke zvierata zuby? Nie. A ake ich maju pekne. Zuby su kosti a potrebuju pestru stravu a fyzicku zataz - zuvanie tvrdej stravy... Takze hadaj preco niektori doktori vychvaluju amalgamy.

Kamka_SL

A nie je to vsetko len v tvojej hlave? Mozno keby si zacala mysliet trochu viac pozitivne a nemyslela furt na to, co ti je, mozno by tieto tvoje problemy zmizli.

beztitulu

Lara88: Testy na boreliozu, chlamidie, HIV... majú úspešnosť asi 50 %. Cize polovici chorych sa zobrazi spravny vysledok, alebo polovici zdravých sa zobrazí nesprávny. To si mozes rovno hodit mincou. Diagnostiku lahko mozno spravit pomocou ucinkov liekov, myslim prirodnych liekov - bylinky, koreniny, zelenina, oleje..., a to tak ze vies na co maju zaberat.