Lekár ako dr. House???

Príspevok v téme: Lekár ako dr. House???
Lara8888

Ahojte, takže už tu píšem niekoľký krát. Lekári mi stále nevedia pomôcť ak by ste poznali niekoho kto sa venuje nejakej diagnostike problémov čo na to nikto nevie prísť tak Vás poprosím o kontakt.. som zúfala každý týždeň mám problémy nechodím ani do práce. Je to už 5 mesiacov všetky tieto príznaky sa mi neustále striedajú v rôznych kombináciach

Bolesti krku a hrudníka pri dýchaní bolesti chrbtice, bolesti v hlave, bolesti celého tela rúk nôh, bušenie srdca tep 100-110 a tlak nízky 100na 60, teploty max 37,5, problémy s dýchaním, upchatý nos, nevoľnosť po najedení, niekedy zahlienený krk, dusenie na kašel, pocit popáleného jazyka, štípanie dýchacích ciest, neustále krútenie hlavy, neschopnosť rozmýšľať, svrbenie celého tela bez vyrážok, zákal sklovca, únava

Problémy ktoré mi boli zistené IGe zvýšené 135, štítna žľaza trošku zvýšená funkcia, pankreas znížená funkcia, prekonaný vírus cca pred 5 mesiacmi, infekcia ureaplasma - doliečená

Problémy ktoré mi boli vylúčené - tetánia, poruchy mozgu bolo robené ct aj mri, zrak, sluch,

beztitulu

Koľko máš rokov? Aké otravy a infekcie si prekonal? Mal si amalgámy, očkovanie, rakovinu, HIV, boreliu, encefalitidu... Aké lieky si bral za posledný rok? Bolo tam veľa antibiotík? Alebo nejaké iné? ... Nemám krištálovú guľu, musíme nájsť príčinu.

Lara8888

mám nízky tlak stále, alergiu pravdepodobne mám len stále čakám na termín u imuno-alergologa, tieto všetky problémy sa mi striedajú takmer denne koľko krát som musela odísť z práce :( teraz som pn a aj tak niekoľko dni z týždňa ležím čo mi je tak zle , kávu nepijem lebo sa mi po nej krúti hlavy koľko krát som neohla ani dýchať, našla som si niekoľko vecí po ktorých som nemohla dýchať ako čerešňový likér, redbull, nealkoholické pivo, šamiony, paradajky, šošovicová polievka, tekvicový prívarok ale ono to nemá nič spoločné a zasa keď som si napr. dala paradajky 1x sa mi nedalo dýchať a bolo mi zle , 2x sa mi vysypala ruka 3 x ma svrbelo celé telo a 4x sa nič nestalo ja to nechápem :( nič mi k tomu nesedí a mám problémy s celým telom hlavne tie bolesti ma trápia

dr_house5

nemáš nejakú alergiu?
piješ kávu? viac ako 2 šalky denne?
piješ dostatok tekutín?
lebo krutenie hlavy a bušenie srdca to mam aj ja , mam nizky tlak... to je z toho...
bolesti krčnej chrbtice su zo stresu, lebo strarosti a obavy su bremeno ktore sa na plecia ukladá, hovoril to aj raz lekár v televiznych novinach, ktory sa zaoberá "celostnou medicinou"
ze psychika ovlyvnuje telo, a kazdy psychicky problem sa uklada do inej casti tela...

pocit popaleneho jazyka, trpnutie jazyka, upchaty nos- alergia???