Teória o psychiatrii

Príspevok v téme: Teória o psychiatrii
CoZtohoVyplyva

Môžu lekári geneticky experimentovať so svojimi pacientmi na psychiatrii? Mám kamaráta ktorý sa lieči na paranoidnú schizofréniu a berie depotné preparáty ,no stále keď sa o Tom bavíme tak začne s tým že lekárka ho chce zámerne chemický vyviezť z miery, že mu dávajú lieky aby bol zámerne psychicky labilný, že chemický ovplyvňujú jeho fyzickú príťažlivosť liekmi, že na ňom robia pokusy s inými liekmi, že nemá orgazmus , že ho pomaly ohlupujú a kastrujú chemicky... Že vraj nedostáva len to čo má predpísané...

A teraz Stop!!

Máte s tým niekto skúsenosť?
Alebo si len vymýšľa?

Trevor743

Saboter
pozrel som si ten dokument, a ja a moja žena sme poľovníci a mámr doma zbrane , keby nás prepadla psychiatrická zachytila , nakŕmili by sme ich olovom.

Saboter

A okrem toho bude nás tu prítomných trápiť keď ho zmrzačia a zabijú? Ani sa to nedozvieme a z cudzieho krv netečie. Či nie ?

B50

Ak niekto počuje hlasy, nemusí mať schizofréniu, ale sa rozpráva s bohom? Čo ak zaberie zmena stravovania a šport? Čo to potom bolo?

Salamistka

Uz len diagnoza "paranoidna schizofrenia" je samo o sebe odpoved na tvoju otazku. Tvoj kamarat ma cudne presvedcenia, ktore nemusia byt vobec pravda.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.