Teória o psychiatrii

Príspevok v téme: Teória o psychiatrii
CoZtohoVyplyva

Môžu lekári geneticky experimentovať so svojimi pacientmi na psychiatrii? Mám kamaráta ktorý sa lieči na paranoidnú schizofréniu a berie depotné preparáty ,no stále keď sa o Tom bavíme tak začne s tým že lekárka ho chce zámerne chemický vyviezť z miery, že mu dávajú lieky aby bol zámerne psychicky labilný, že chemický ovplyvňujú jeho fyzickú príťažlivosť liekmi, že na ňom robia pokusy s inými liekmi, že nemá orgazmus , že ho pomaly ohlupujú a kastrujú chemicky... Že vraj nedostáva len to čo má predpísané...

A teraz Stop!!

Máte s tým niekto skúsenosť?
Alebo si len vymýšľa?

Trevor743

Saboter
pozrel som si ten dokument, a ja a moja žena sme poľovníci a mámr doma zbrane , keby nás prepadla psychiatrická zachytila , nakŕmili by sme ich olovom.

Saboter

A okrem toho bude nás tu prítomných trápiť keď ho zmrzačia a zabijú? Ani sa to nedozvieme a z cudzieho krv netečie. Či nie ?

B50

Ak niekto počuje hlasy, nemusí mať schizofréniu, ale sa rozpráva s bohom? Čo ak zaberie zmena stravovania a šport? Čo to potom bolo?

Salamistka

Uz len diagnoza "paranoidna schizofrenia" je samo o sebe odpoved na tvoju otazku. Tvoj kamarat ma cudne presvedcenia, ktore nemusia byt vobec pravda.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.