Teória o psychiatrii

Príspevok v téme: Teória o psychiatrii
CoZtohoVyplyva

Môžu lekári geneticky experimentovať so svojimi pacientmi na psychiatrii? Mám kamaráta ktorý sa lieči na paranoidnú schizofréniu a berie depotné preparáty ,no stále keď sa o Tom bavíme tak začne s tým že lekárka ho chce zámerne chemický vyviezť z miery, že mu dávajú lieky aby bol zámerne psychicky labilný, že chemický ovplyvňujú jeho fyzickú príťažlivosť liekmi, že na ňom robia pokusy s inými liekmi, že nemá orgazmus , že ho pomaly ohlupujú a kastrujú chemicky... Že vraj nedostáva len to čo má predpísané...

A teraz Stop!!

Máte s tým niekto skúsenosť?
Alebo si len vymýšľa?

Rebeka72

Tak či onak , znamenalo by to vážne persekuovanie alebo margynalizovanie a zneužívanie postavenia vzhľadom na predpojatosti lekárov a spoločnosti voči tejto diagnóze...

nekecaj

Swistica: nie som bezdomovec, nemám osobnú skúsenosť, chcem mať poistenie, nie som idiot. Mozno podat výpoveď zmluvy, potom už dlh nerastie. Splátkový kalendár je uznanie dlhu. Pár ľudí vyhralo súd s poisťovňou.

swistica

nekecaj - to mas z osobnej skusenosti? Pretoze i keby to tak bolo (co nie je), tak by ten dlh na poisteni vznikal kontinualne. Cize kazdym mesiacom dalsia ciastka, cim by sa ako celok nepremlcal nikdy. Asi preto sa take mnozstvo ludi dohaduje so zdravotnou poistovnou na splatkovom kalendari.

nekecaj

Swistica: ako každé poistenie, aj zdravotne sa uzeviera dobrovoľne a dá sa zrušiť. Dlh na poistení sa premlci za 3 roky.

Rebeka72

Je dosť bezdomovcov kade tade po Bratislave bez poistenia mrznú každoročne na uliciach , nie sú poistení a ked ich zoberte sanitka tak je s tým veľký problém , lebo neplatia poistenie :D

Rebeka72

Nech tvoj kamarát prestane platiť zdravotné poistenie , v takom prípade ho žiadny psychiater nevyšetrí , poisťovňa mu nepreplatí lieky, a celý systém ho bude ignorovať ...ale ak sa mu niečo vážne stane tak ho nevyšetria nikde ani v nemocnici a ani na pohotovosti.... Iba za CASH