Teória o psychiatrii

Príspevok v téme: Teória o psychiatrii
CoZtohoVyplyva

Môžu lekári geneticky experimentovať so svojimi pacientmi na psychiatrii? Mám kamaráta ktorý sa lieči na paranoidnú schizofréniu a berie depotné preparáty ,no stále keď sa o Tom bavíme tak začne s tým že lekárka ho chce zámerne chemický vyviezť z miery, že mu dávajú lieky aby bol zámerne psychicky labilný, že chemický ovplyvňujú jeho fyzickú príťažlivosť liekmi, že na ňom robia pokusy s inými liekmi, že nemá orgazmus , že ho pomaly ohlupujú a kastrujú chemicky... Že vraj nedostáva len to čo má predpísané...

A teraz Stop!!

Máte s tým niekto skúsenosť?
Alebo si len vymýšľa?

NoAco

CoZtohoVyplyva:. Všetko čo si opísala sú všetko kecy ľudí s paranoidnou schizofreniou. Na tale veci treba lieky. Úplne iná kategória sú však antidepresíva. Povedzme si pravdu. Antidepresíva su drogy na predlis a ešte k tomu nie moc dobré.

Zuzka8

Ja poznám 4 ľudí, čo majú schizofréniu, toho jedného neriešim, ale tí traja ďalší berú lieky. Radšej ich budú hrať, akoby mali mať bludy a pod. Proste prejavy choroby. Len treba nájsť ten liek, ktorý mu sadne. ... Pokusy na pacientoch musia hlásiť danému človeku. Ťažko povedať prečo si to myslí Tvoj kamarát, veľa ľudí je proti psych. liekoch, ale radšej nech ich berú, akoby mali chodiť po ulici napudení. Schizofrenici zvyknú mávať paranoidné myšlienky.

CoachTomas_sk

Ahoj,

je bežné, že po psychiatrických liekoch chlap stratí erekciu, resp. niekedy schopnosť ejakulovať. Tvoj kamoš môže mať takéto pocity.

Coach Tomáš

tomas 12345

Saboter :

Liečba psychiatrickými liekmi očividný pozitívny výsledok má, a pozitíva prevážia negatíva. Alebo si snád myslíš že všetci psychiatri zámerne klamú ?

Saboter

Mariettta :

Existujú presvedčivé dôkazy o tom , že celá psychiatria je jeden veľký podvod.
Vyhľadaj si na YouTube - psychiatria priemysel smrti - pozri si to a potom sa mi tu k tomu vyjadri.
Psychiatri sú majstri klamstva a podvodu , vedia ako na koho , ja nie som bojovník za ľudské práva , ale ani nie som tak slepý že by som nevedel rozlíšiť bielu od čiernej.

Mariettta

Toto je dost caste u schizofrenikov ze su presvedceni ze lekari ich chcu znicit, prip. casto aj ini ludia, ich rodina. Pritom zivot s takto chorym clovekom je peklo preto sa nedivim ze ho rodicia hoc aj dost tvrdo nutia k tomu aby uzival lieky. Posobi na teba celkom normalne len preto ze ich berie ale ver tomu ze rodicia s nim mali peklo na zemi ked ich nebral. Mojej znamej dcera ma schizu, ma cez 30, byva u matky a tiez jej robi zo zivota peklo. Tiez o sebe tvrdi ze je zdrava, lieky nepotrebuje, casto ich vysadza, to je u schizofrenikov bezne ze si svoju chorobu nikdy nepriznaju a odmietaju sa liecit. A tiez to, ze nenavidia lekarov o ktorych su presvedceni ze ich chcu znicit. Teda nechcela by som byt psychiatricka a mat takychto pacientov.

Saboter

Je to dosť možné , lebo psychiatria , farmácia , genetika a genetické inžinierstvo idú ruka v ruke ako práčka .... apropo ...všetky psychiatrické lieky sú výplod genetického inžinierstva , spolu so zdravotnými posťovňami , je to čisté pranie peňazí na úkor ľudskej slobody a ľudských životov.

jjoe

Tak to je problém. Viem z vlastnej skúsenosti, že niektoré lieky vedia zle pôsobiť. Mám s tým zlé skúsenosti aj ja. Našťastie nie som psychotik, takže mi dosť nakoniec pomohlo SSRI antidepresívum. Možno by pomohol skúsený homeopat, ale jednak to stojí peniaze, jednak ho môže ešte viac rozhádzať, a bude na tom ešte horšie :(.
Takže asi len nájsť dobrého psychiatra, ktoré má skúsenosti a dobre mu nastaví liečbu...