Nemôžem si nájsť prácu

Príspevok v téme: Nemôžem si nájsť prácu
Kamila1234

Nemôžem si nájsť prácu. Moc som sa v živote nenarobila, to je pravda, nechcelo sa mi. Budem mať 27 rokov o mesiac. Na Slovensku som odrobila max 1 rok a potom som odišla do zahraničia. Tam som bola dokopy 5 rokov, pracovala som prevažne ako čašníčka, aj v skladoch, výroby. Vrátila som sa na Slovensko a nemôžem si nájsť prácu. Posielam životopisy kade-tade a aj sa mi nedarí. Poslala som životopis na prácu v Reserved, čo je obchod s oblečením, poslali mail, že vybrali niekoho iného, ani na pohovor ma nepozvali. To isté Notino, teda predajňa parfumov, rovnako sa mi neozvali z výroby hľadali operátorky do výroby na ranné smeny. Zajtra mám ísť na pohovor do Lidla, ale neviem či tam vôbec ísť, zase ma určite odmietnu. Neviem čo robím zle.

Medea7

Kamila možno podporu potrebuješ je to sklamanie keď sa ti nikto neozýva, máš výčitky kde robíš chybu, ale celé je to v tom ze musíš skúšať a ďalej, si zdravá, silná a podarí sa ti uvidíš.

pohovor

Kamila a co alica z krajiny zazrakov ti nepomohla? nevyzna sa v tom a nerozumie problematike, vie len stekat na druhych? urobila si chybu, ze si sa ozvala nespravnej osobe. mala si to riesit s profesionalkou , nie amaterkou!

Medea7

To by ma tiež zaujímalo ci tam nehrá dôležitú úlohu sympatie, či to není náhodou jeden z tých atribútov. Ale si mladá možno atraktívna skus aj zahraničie niekde v administratíve o nič nejde skusas šťastie a cvičíš sa na tých pohovoroch.

hollyglory

Ono to je dnes celkovo s tou prácou akési divné. Ak človek študuje a vzdeláva sa, má väčšiu šancu, že to niekam dotiahne, že nájde dobré zamestnanie s dobrým platom. Ale sú tu aj ostatní ľudia, ktorí skrátka nie sú na štúdium, ale vedia makať rukami. Ja by som tiež veľmi rada vedela podľa čoho dnes človek dostane alebo nedostane prácu.

Kamila1234

bilak no veď práve. Práca ktorú zvládne fakt každý a ešte majú požiadavky a 2 kolá výberového konania. Fakt neviem koho by tam chceli keď im nie som dosť dobrá. Veru rozmýšľam, že to tu zabalím, asi som mala zostať v zahraničí, nevedela som, že práca tu na SK bude taký problém, fakt ani vo sne by ma nenapadlo, že budem prosíkať o prácu vo výrobe alebo ako predavačka. A už vôbec, že mi ani neodpovedajú.

bilak

Personalisti na Slovensku su banda primitivov. Nechapem a nikdy som nechapal ako mozu mat vyberove konanie a milion poziadaviek na obycajneho robotnika, ved tu robotu urobi kazdy, aj cvicena opica sa to nauci a este si budu vyberat. Hnus tato krajina. V zahranici sa ta na pracu ani nepytaju, kde si robil a co si robil, ked ukazes ze vies makat, mas pracu. To je tam dolezite, ukazat ze nie si lenoch a vies robit. Na robotu niekde vo vyrobe zoberu aj cloveka so zakladkou a aj s podpriemernym IQ, tu na Slovensku div nechcu vysoku skolu.