Cerna magia

Príspevok v téme: Cerna magia
Lucie lucka

Prosim muze mi nekdo pomoct? Prestalo se mi darit ve vsem, v zivote. Zhorsuje se mi zdravi, doktori neumi pomoct. Hrozi mi urazy, deji se divne veci. Kazdou chvili me nekdo okrade. Lidi jsou zli,agresivni. Bojim se vychazet ven. Kazdy den utoky ve smys!u - co ty tady chces, neni pro tebe na svete misto...zmiz. V pokoji padaji veci, praskaji krystaly, zrcadla. Koupila jsem si nove zrcatko,do rana prasklo. Vadnou kvetiny. Mam zle sny, nocni mury. Financni problemy. Dnes mi zas prislo 20 zamitnuti prace ve smyslu nechceme vas tady... Kazdy uplnek je to horsi a horsi.. Mela jsem pred sebou slibnou karieru, zniceho nic samy blok!!!!!! Dela na me nekdo asi cernou magii.... Pomuze mi prosim nekdo??? Jeste se nechci vzdat, mam zivot rada, ale bez pomoci to nedam. Dekuji.

Zuzana209

Ahoj Lucka, - to čo opisuješ naozaj vyzerá ako urieknutie alebo kliatba. Ak je neštastných náhod tak veľa a dejú sa veľmi frekventovane a bez racionálnej príčiny - tak to sú typické príznaky.....

Radím ti konať čo najrýchlejšie a neodkladať to, lebo to čo potrebuješ je: Božia ochrana. PROSíM v žiadnom prípade sa nedaj nahovoriť na kékoľvek alternatívne techniky - napr. predmety proti odkliatiu, veštenie, pálenie sviečok, spirituálne iné praktiky...

To čo ti napíšem ti môže znieť možno príliš všedne alebo zastaralo - ale prosím ťa - daj si poradiť - viem o čom hovorím:

- nájdi si kňaza, alebo kazateľa, ktorému dôveruješ, alebo ktorého ti odporučí najaký človek, ktorému veríš

- vyspovedaj sa - k tomuto venuj dostatočnú prípravu a skús si veci, o ktorých vieš alebo tušíš, že neboli OK - radšej spísať na papier

- ak by si kontaktovala kazateľa z evanjelickej denominácie - priprav si ten istý zoznam a požiadaj ho o duchovný rozhovor, v tom rozhovore vyznaj všetky svoje chyby z minulosti - podobne ako pri spovedi

- po tomto vyznaní - požiadaj kňaza/kazateľa aby sa nad tebou pomodlil - toto bude potrebné pravidelne opakovať, preto by bolo dobré, keby si si našla niekoho, kto bude mať na teba čas

- po vyznaní hriechov/chýb z minulosti - svojimi slovami volaj k Bohu, aby ťa ochraňoval a viedol- neboj sa...volaj akoby si prosila niekoho kto ťa veľmi dobre pozná a záleží mu na tebe...

- vnútorne sa rozhodni žiť podľa Božich pravidiel(desatoro) - TOTO JE NAJVAČŠÍM PREDPOKLADOM NA TO, ABY SA OKOLO TEBA VYBUDOVALA BOžIA OCHRANA A ABY AJ ZOTRVáVALA - teda všetky udalosti ktoré opisuješ postupne vymiznú - to je ale proces ktorý nejakú dobu trvá - žiadne iné skratky neexistujú - totiž nie je možné dlhodobo žiť tak, že padá na teba kliatba a občas sa nad tebou niekto pomodlí - tvoj "vnútorný dom" - t.j. srdce - musí patriť Bohu!

- NIKDY NIKOHO NEOSUDZUJ - v myšlienkach, slovách ani inak - napr. na ulici je niekto zle oblečený, niekto sa ti nepáči, niekto ti ublížil - nepreberaj odsuzovania voči nikomu s nikým ďalším - iba v modlitbe pros Boha aby ti pomohol nekritizovať ...

- ak sa ti podarí niekoho ohovoriť - chtiac/nechtiac - hneď v duchu volaj k Bohu - aby ti odpustil a obnovil svoju ochranu nad tebou

- v duchu si sprav inventúru nad všekými ľudmi ktorí ťa v minulosti nahnevali, alebo ti ublížili - vedome sa rozhodni im odpustiť..

- každý deň sa modli modlitbu oslobodenia - nahlas a pomaly - môžeš aj viac krát denne:
napr. : zrno.webnode.sk

- denne nahlas čítaj Bibliu - najmä pred spaním

- popros kňaza/ kazatela aby požehnal tvoj byt a aby ho zakryl Božou ochranou

- vyhoď z bytu úplne všetko čo by sa týkalo iného duchovného sveta mimo Boha, ktorý hovorí cez Bibliu: astrologia, ezoterika, numerologia, tao, hinduizmus, joga, ochranne predmety, prívesky, knihy o meditácii...ak si nebudeš istá - toto preber s kňazom/kazateľom

Lucka je toho ešte veľa, ak sa rozhodneš naozaj bojovať a budeš chcieť viac poradiť - môžeš mi napísať na : zuzatka@atlas.sk

Ešte rada na záver: ak by si aj zavrhla všetko, čo som ti napísala, alebo by si pod vplyvom názorov ostatných neurobila to čo som ti poradila - skús si zapamätať aspoň túto jednoduchú radu:
Ak sa zobudíš v noci a budeš sa cítiť veľmi zle, alebo budeš mať pocit, že okolo teba je zlá enegia - okamžite sa začni - nahlas modliť - a volaj k Bohu z celej sily aby ti prišiel na pomoc ( napr. "Pane, Ježišu Kriste zmiluj sa a pomôž mi" - skús a uvidíš - či som ti klamala...BOH JE ŽIVÝ

Držím ti palce a myslím na teba v modlitbe

hartak

pre bieleduchovno,žiadny kostol jej nepomože,v kostoloch všade sama manipulacia a kanibalske rituali,množstvo temnych duši a energii...tato cesta tebou navrhovana ju karmickej zataže nezbavi...veru tak...

fujtajbl

Asi si v regióne s vysokou nezamestnanosťou kde sa zamestnávatelia tvária že robia charitu tým že dajú prácu ľuďom, a chovajú sa k nim ako ku handrám.

BieleDuchovno

Nikto nemoze na teba poslat ciernu magiu bez priciny.Ked ti praskaju veci v byte, tak len preto, ze ty si tej magii otvorila dvere.Nocne mory, buchanie v byte, strasenie, neuspech- nevyvolavala si duchov?.Nebola si u vestca? Nerobila si akukolvek magiu? Nezavolsla si si carodejnicu do bytu? Nerobila si horoskopy? Nepozeras satanake serialy, nepocuvas metalovu hudbu? Ziadny duch nemoze prist do tvojho bytu dokial ho sama nepozves.Nezaoberala si sa ezoterikou? Okultne hnutie alebo cokolvek, co suvisi s temnymi silami? Zbavis sa toho ked pojdes do kostola, vyznas svoje hriechy a nejaky duchovny pastor v postaveni a urceny na tuto dluzbu tieto veci nad tebou nezlomii v mene Jezisa Krista...