Cerna magia

Príspevok v téme: Cerna magia
Lucie lucka

Prosim muze mi nekdo pomoct? Prestalo se mi darit ve vsem, v zivote. Zhorsuje se mi zdravi, doktori neumi pomoct. Hrozi mi urazy, deji se divne veci. Kazdou chvili me nekdo okrade. Lidi jsou zli,agresivni. Bojim se vychazet ven. Kazdy den utoky ve smys!u - co ty tady chces, neni pro tebe na svete misto...zmiz. V pokoji padaji veci, praskaji krystaly, zrcadla. Koupila jsem si nove zrcatko,do rana prasklo. Vadnou kvetiny. Mam zle sny, nocni mury. Financni problemy. Dnes mi zas prislo 20 zamitnuti prace ve smyslu nechceme vas tady... Kazdy uplnek je to horsi a horsi.. Mela jsem pred sebou slibnou karieru, zniceho nic samy blok!!!!!! Dela na me nekdo asi cernou magii.... Pomuze mi prosim nekdo??? Jeste se nechci vzdat, mam zivot rada, ale bez pomoci to nedam. Dekuji.

Anonym222

Lucie lucka neboj ono sato na dobre obraty aj ja teras mam taske obdobie otec sami vihraza.... mama mi nepomaha a vie ze mam vela zdravotnich problemou. S muzo mame momentalne same hadki. Jeho sestra ma pozvals k sebe a na druhi den ma vihodila z bitu dvoms malimi detmi zatoze so jej alkohol nedoniesls strasne to ties ma a uz nevladzem ale jednim uchom dnu druhim von jeto taske zato vravim drz sa

Zuzka8

Je dobré sa iba k Bohu modliť. Lebo Písmo nás nevedie sa modliť k Márii alebo k anjelom.
On počuje vtedy, keď pristupuješ k Nemu v Kristovi.

A ozaj si sa nikdy neotvorila nejakému okultizmu? Môže to byť kniha alebo nejaký predmet, ale tiež uctievanie anjelov, či hľadanie pomoc u veštici. Lebo také veci je dobré vyznať Bohu a ponechať ich.

Lucie lucka

Moc dekuju Medea7. Jsem moc vdecna za to, ze nekdo jeste na svete pri mne stoji...jsem uplne sama. Bala jsem se, ze mi nikdo ani neodpovi, ze uz nikomu nestojim za to. Dekuju moc:)

Medea7

Lucka treba vydržať neplač budem aj ja na Teba myslieť. Nárastu Ti uvidíš neboj sa. Neplač a nevšímaj si to.

Lucie lucka

Dekuji vsem, pomaha mi,ze mi radite. Te osobe jsem nikdy nic neudelala. Je o hodne starsi nez ja, nema me rada od narozeni. Vzpominam si,ze mi bylo 6,dala jsem ji darek k narozeninam. Rekla mi,ze ode me nic nechce, at si to odnesu. Nechapala jsem to. Do kostela chodim, kolik modliteb jsem uz udelala, prosila,plakala, volala Jezise i Pannu Marii i Archandela Michaela, ale neslysi me....

Medea7

Lucka výdrž netráp sa s tým teraz všetko záleží asi na Bohu. Ak príde čas vlasy Ti nárastu. Nemysli na to.