Cerna magia

Príspevok v téme: Cerna magia
Lucie lucka

Prosim muze mi nekdo pomoct? Prestalo se mi darit ve vsem, v zivote. Zhorsuje se mi zdravi, doktori neumi pomoct. Hrozi mi urazy, deji se divne veci. Kazdou chvili me nekdo okrade. Lidi jsou zli,agresivni. Bojim se vychazet ven. Kazdy den utoky ve smys!u - co ty tady chces, neni pro tebe na svete misto...zmiz. V pokoji padaji veci, praskaji krystaly, zrcadla. Koupila jsem si nove zrcatko,do rana prasklo. Vadnou kvetiny. Mam zle sny, nocni mury. Financni problemy. Dnes mi zas prislo 20 zamitnuti prace ve smyslu nechceme vas tady... Kazdy uplnek je to horsi a horsi.. Mela jsem pred sebou slibnou karieru, zniceho nic samy blok!!!!!! Dela na me nekdo asi cernou magii.... Pomuze mi prosim nekdo??? Jeste se nechci vzdat, mam zivot rada, ale bez pomoci to nedam. Dekuji.

Medea7

Presne tak Kristus podľa filmov co som videla trpel na Zemi, a musel mať dar od Boha aby to všetko zvládol. Treba sa asi modliť a odpúšťať. Potom pravdepodobne bude aj nám odpustené.

Zuzka8

Ja by som sa pomodlila k Bohu ku Kristovi, konkrétne, nech mi poradí a nech ma z Jeho milosti ochráni. Neviem či si o Ňom počula čo vykonal pre ľudí na kríži. A že vstal a mŕtvych. Teda nie je slabý zachrániť a ochrániť. Keď ono ale je dobré Ho mať aj za Spasiteľa a Pána. Lebo až vtedy sme v pravde ochránený od diabla a jeho služobníkov. A toto čo opisuješ je určite dielo démonov.

Popros Boha, pred Ním diabli utekajú a sa sklaňajú, keď Ho rozpoznajú. Proti takým silám sa ide jedine v Jeho mene.

BieleDuchovni

Ked ti zobrala vlasy z hrebena, to sa pouziva pri zaklinani a carovani ked chces niekomu skodit, miesaju sa s niecim.To je hrozne.Asi ti zavidi a nenavidi ta.Este ma napadlo nikdy si jej nejakym strasnym sposobom neublizila? Lebo v biblii je napisane, ze kliatba bez priciny neprijde..Ale ak uz magiu na teba pouziva to je horsie.Musis cim skor farar vyhladat

Medea7

Podľa mňa treba odpúšťať. Odpúšťanim sa prečisťuje telo a človek nemá záťaž. Alebo zabudnúť a nespomínať, ani sa nevraciat k ľuďom, ktorí nám ublížili, myslím v myslení.

Lucie lucka

Zdravim, pro upresneni: nikdy jsem se zadne magii nevenovala, ani na to neverila. Mela jsem jine zajmy. Pripravovala jsem se na prijimacky, poctive se ucila. Bohuzel mame zavist v rodine. Konkretne jedna osoba me od mala sikanovala, ze si nic hezkeho nezas!ouzim v zivote, leda poradnou ranu Jednou mi vzala vlasy z hrebene, od te doby mi padaji a nikdo mi neumi pomoct. Proto si myslim, ze mi neco udelali.

Anonym222

A nepraktizovala si ti tu ciernu magiu stim sa netreba zahravat a veris v Boha? No myslim si ze hej kedze veris v ciernu magiu

Naivneovecky

Ráno a večer si čistíte zuby, prídete z vonku umyjete si ruky, po toalete idete do sprchy, ale odpustate ľuďom ked vás se*u? Hádate sa a potom idete spať s tým hnevom? To máte to iste akoby ste s os*atym zadkom šli spať. Viete že na vás niekto v zlom myslí, má dôvod? Čiernu mágiu produkujú ľudia nevedomky každý deň, treba sa chrániť vizualizaciou Božieho svetla vstupujuceho do vášho tela. Odpúšťať žiadať o odpustenie a prijímať odpustenie.kadzy deň 20minut venovať duchovnej hygiene...keď nebudete umývať riady tiež vám polezu šváby v kuchyni za čas..