Cerna magia

Príspevok v téme: Cerna magia
Lucie lucka

Prosim muze mi nekdo pomoct? Prestalo se mi darit ve vsem, v zivote. Zhorsuje se mi zdravi, doktori neumi pomoct. Hrozi mi urazy, deji se divne veci. Kazdou chvili me nekdo okrade. Lidi jsou zli,agresivni. Bojim se vychazet ven. Kazdy den utoky ve smys!u - co ty tady chces, neni pro tebe na svete misto...zmiz. V pokoji padaji veci, praskaji krystaly, zrcadla. Koupila jsem si nove zrcatko,do rana prasklo. Vadnou kvetiny. Mam zle sny, nocni mury. Financni problemy. Dnes mi zas prislo 20 zamitnuti prace ve smyslu nechceme vas tady... Kazdy uplnek je to horsi a horsi.. Mela jsem pred sebou slibnou karieru, zniceho nic samy blok!!!!!! Dela na me nekdo asi cernou magii.... Pomuze mi prosim nekdo??? Jeste se nechci vzdat, mam zivot rada, ale bez pomoci to nedam. Dekuji.

Nighthawk

Tu pomože iba Boh.vyhladaj kresťanov čo slúžia službou vyslobodenia a uzdravenia.potrebuješ modlitby.a ty sa potrebuješ utiekať k Pánovi Ježišovi Kristovi.on vidí tvoje potreby aj problémy a záleži mu na tebe.on ťa velmi má rad.popros aby on sa ťa dotkol a uzdravil ťa.on všetky naše hriechy zaplatil na križi a je v Nebesiach a modlí sa za nás.

Preto im Ježiš znova vravel: "Veru, veru, hovorím vám: Ja som brána k ovciam:
8 Všetci, čo prišli predo mnou, sú zlodeji a zbojníci, ale ovce ich nepočúvali.
9 Ja som brána. Kto vojde cezo mňa, bude spasený; bude vchádzať i vychádzať a nájde pastvu.
10 Zlodej prichádza, len aby kradol, zabíjal a ničil. Ja som prišiel, aby mali život a aby ho mali hojnejšie. evanjelium jána 10:7,10

teo

Tomas12345 pises:
Modli sa iba k Bohu. Vyhľadaj nejakého evanjelického farára a povedz mu o týchto tvojich problémoch.

A preco? Napisal si nejaku pozvanku na nejakého misionara velkeho liecitela ze robi zazraky....

Tomas12345

hartak :

A ako inak mám dokazovať biblickú pravdu než biblickými citáciami ?

"preto tie ohromne znalosti cirkevnych manipulacii"

Co máš na mysli ?

"ty už budeš velmi vysoko v tom vašom stade,..košiary...Lucka,nedaj sa nachytat,nepomôže ti,a ani jeho mudrosti,rozhodnutie na tebe,...pozdravujem,nevnucujem.."

Tak je pochopitelne že budem človeka odkazovať na cestu ktorá je pravda, a tou pravdivou cestou je evanjelická cesta. Co je na tom zlé ?

Medea7

Inak podla môjho názoru to sa musí niekto asi veľmi nudiť keď niekto niekoho preklína. A ta radosť je aj tak asi len chvíľkova. V živote by ma nenapadlo také niečo robiť.

hartak

pre tomas12345,..tak som pochopil,tvrdy evanjelik,nahanaš ovečky do toho vašeho stada,preto tie citaty,preto tie pasaže z biblie,preto tie ohromne znalosti cirkevnych manipulacii, ty už budeš velmi vysoko v tom vašom stade,..košiary...Lucka,nedaj sa nachytat,nepomôže ti,a ani jeho mudrosti,rozhodnutie na tebe,...pozdravujem,nevnucujem..