Nikdy nevychádza von

Príspevok v téme: Nikdy nevychádza von
Natania

Ahojte, zijem v malom mestecku s rodicmi a tri domy od nas zije muz kratko po tridsiatke a nikdy nechodi von. Chodi, ale asi raz za tyzden. Asi raz za vela dni niekam na aute na par hodin odide a potom sa vrati s plnym autom jedla a uz je zas len doma pokojne aj cely tyzden. Stale je len v tom dome, nevychadza ani do zahrady. Zistovala som si o nom, snorila som od jeho babky, ktora ho raz za mesiac pride pozriet, vraj pracuje na pocitaci a tym sa zivi, ze ona sa tomu nerozumie.
Vedeli by ste tak zit? Ja ho mam za strasneho cudaka, je asi o 5 rokov starsi ako ja. Na pohlad vyzera ako obycajny chlap.

Linda1227

Preco ho povazujes za cudaka? Lebo nezije tak ako sa Tebe zda normalne? Zi a nechaj zit a nestrkaj nos do zivota cudzich ludi. Ludi ako Ty je nanestastie vela, asi sa velmi nudis ked toho "cudaka" musis riesit na fore.

Pag

Mozno polozil doma plavajucu podlahu, slava mu stupla do hlavy, zacal pit a urobil to def.rozhodnutie: -never leave the house:-) Ale co moze robit cely den doma, ked nema ani stotinku casu, aby si oplel zahradku?! To uz je divne. A nemas nahodou dalekohlad? Nas takto pozoruju obvykle susedia, ked nie su v praci, velmi prakticke:-)

Medea7

Keď nikomu nič nerobí tak ti to môže byť jedno. Tiež nikam nechodím len občas a je mi jedno co si myslia druhí.