Nikdy nevychádza von

Príspevok v téme: Nikdy nevychádza von
Natania

Ahojte, zijem v malom mestecku s rodicmi a tri domy od nas zije muz kratko po tridsiatke a nikdy nechodi von. Chodi, ale asi raz za tyzden. Asi raz za vela dni niekam na aute na par hodin odide a potom sa vrati s plnym autom jedla a uz je zas len doma pokojne aj cely tyzden. Stale je len v tom dome, nevychadza ani do zahrady. Zistovala som si o nom, snorila som od jeho babky, ktora ho raz za mesiac pride pozriet, vraj pracuje na pocitaci a tym sa zivi, ze ona sa tomu nerozumie.
Vedeli by ste tak zit? Ja ho mam za strasneho cudaka, je asi o 5 rokov starsi ako ja. Na pohlad vyzera ako obycajny chlap.

swistica

To sa tu zase zisli odbornici na psychicke diagnozy. Preco by mala byt chora? To viete urcit z jedneho prispevku?
Nerozumiem tej potrebe ludi posielat kazdeho na psychiatriu.

Natania

A k psychiatrii ako takej na slovenský spôsob nemám vôbec dôveru. Radšej budem totálne vyšinutá ako ísť za človekom, ktorého vôbec nezaujímaš a po tebe ich má ďalších tisíc pacientov a len ťa zásobuje liekmi. Ja som spokojná. Za takým "odborníkom" majú ísť, podľa mňa, len agresívni a nebezpeční jedinci pre seba a spoločnosť. Aj keď slovo spoločnosť nemám rada, mňa spoločnosť nezaujíma. Zaujímam sa len o niekoľkých ľudí. Rada snorím, hrabem sa v cudzích veciach, lašujem, pichnem sa všade, keď ma nevidí nikto v nekriminálnom význame samozrejme.

Natania

Prečo by som mala byť chorá, len preto, lebo som sa jeho babky na neho opýtala? No a čo je na tom? A áno, som extrémne zvedavá. Najradšej by som vedela o každom všetko, keď ma ten človek zaujíma. Do poslednej podrobnosti.

Ovecky

Mozno je introvert, mozno workoholik, ktory pracuje z domu, mozno trpi panickou poruchou, agorafobiou? Mozno sa doma o niekoho stara, mozno doma niekoho drzi nasilim, kto vie? Nuz, kazdy sme nejaki. Hlavne nesudit...

Tutenstein_xD

To akože vážne ? Ty normálne sleduješ svojho suseda, čo robí ? To mi príde trošku choré, ale to je normálna vec, že ľudia strkajú nos tam, kde nemajú. Bohužiaľ je toto vlastnosť ľudí, ktorá je veľmi rozšírená.