Nikdy nevychádza von

Príspevok v téme: Nikdy nevychádza von
Natania

Ahojte, zijem v malom mestecku s rodicmi a tri domy od nas zije muz kratko po tridsiatke a nikdy nechodi von. Chodi, ale asi raz za tyzden. Asi raz za vela dni niekam na aute na par hodin odide a potom sa vrati s plnym autom jedla a uz je zas len doma pokojne aj cely tyzden. Stale je len v tom dome, nevychadza ani do zahrady. Zistovala som si o nom, snorila som od jeho babky, ktora ho raz za mesiac pride pozriet, vraj pracuje na pocitaci a tym sa zivi, ze ona sa tomu nerozumie.
Vedeli by ste tak zit? Ja ho mam za strasneho cudaka, je asi o 5 rokov starsi ako ja. Na pohlad vyzera ako obycajny chlap.

Danielllita

Redum s tomas12345 suhlasim vo vsetkom, ale v tomto mas pravdu. Biblia naozaj hovori "kto nepracuje, nech neje".

Redum

Tomas12345- ak sa môžem spýtať to Ti nevadí tak rodičov zaťažovať že ťa musia živiť aj platiť za teba zdravotne?Neviem ale aj toto je hriech zdierat blížnych (v tvojom prípade rodičov) Si kresťan a aj v Biblii či kde sa píše "Kto nepracuje nech neje"

Natania

Som slušné a distingované dievča. Nič zlé na tom nevidím. Mňa vždy zaujímali iní ľudia. Tí, ktorí zapadajú viac-menej do väčšiny a nevšimnem si na nich odchylku od normálnosti ma nezaujímajú a ten spôsob života toho chlapa a celé jeho fungovanie je divné a mňa divnosť priťahuje ako magnet.
Čudáckosť je buď veľmi nenávidená alebo veľmi príťažlivá, mňa priťahuje.

TikiTaka

swistica suhlasim ale autorka sem sama napisala ze rada snori a stara sa do druhych, to rozhodne normalne nie je. Prave preto, ze poznam taketo sliepky co len snoria a zistuju info. Ty by si tiez neskakala od stasia keby ta niekto sledoval a zistoval si co si, kto si a co robis, kde robis.

Zuzka8

Nevšímaj si, na to aby si šla k psychiatrovi by si musela mať iné problémy.

A sú takí ľudia, niektorí sú chorí, iní zleniveli. ... To je všetko. Jo ale ľudia chcú mať aj svoje súkromie, a nechcú moc, aby sa o mňa niekto zaujímal až do detailu, len preto, že si zvedavý. Ty by si asi tiež nechcela, aby Ťa potaji tvoja spolužiačka pozorovala a vedela o Tebe to, čo ani ty nevieš. Vieš, to prekračovanie súkromia existuje aj na duševnej úrovni. Tak by som si skôr našla inú zábavu.

swistica

Napisala si, ze je to chore a este tusim aj dalsi tu pisali, aby sa sla liecit. Vseobecne tu je beznym javom na tomto fore oznacovat ludi za chorych a pripisovat im psychiatricke diagnozy. Pritom o tom cloveku vieme len malo. Ludia by mali so slovami narabat opatrnejsie.

TikiTaka

To som nepisala aby uzivala lieky ci navstivila psychiatra ale normalna rozhodne nie je. No asi ma tak nudny a nestastny zivot ze snori a odbavuje sa na zivotoch inych. Ja keby sa dozviem ze niekto si o mne nieco zistuje tak za tym clovekom idem a pekne krasne mu to vysvetlim. Hlupa sliepka to rozhodne je, druha Keliska.

swistica

TikiTaka - ma vela volneho casu a nudi sa. Ja nepisem nikde, ze je to spravne. Ale urcite to nie je prejavom psychiatrickeho ochorenia, dovodom na navstevu psychiatra a uzivania liekov.

TikiTaka

swistica podla teba je normalne zaoberat sa cudzimi ludmi a zistovat si o nich info? To je chore a neskutocne hlupe. Este jeho babicky sa pytala co robi a snorila. To je obycajna tupa sliepka

Tomas12345

upozornenie :

Áno, platia zdravotné za mňa rodičia. Som dobrovoľne nezamestnaný.

Lipa2 :

Prenajimame nehnuteľnosti, takže asi z toho.