Nehcce sa mi pracovať

Príspevok v téme: Nehcce sa mi pracovať
nemamchut

Ako to máte Vy? Chodíte radi do práce? Ja prácu neznášam, nenávidím tam chodiť, nerád pracujem s ľuďmi a úplne najviac nenávidím prácu vo fabrike na smeny. Rozmýšľam, že prestanem pracovať, mám malú chatku ktorú som kúpil za pár euro, nie je tam elektrina, ale je mi to jedno. Veď toto nie je život, chodiť každý deň do práce a zarábať tak žalostne málo,, počúvať ten primitívny slovenský manažment, stále len po nás kričia, cítim sa ako otrok. Vlastné bývanie v dnešnej dobe? Jedine tak na hypotéku a aj na tú už musíte mať nejaké našetrené peniaze, už nedostať 100% hypotéku. Odkiaľ mám našetriť tých 20% čo potrebujem? Z toho žobráckeho platu? Viem, budete mi tu určite nadávať, že som sa mal lepšie učiť a podobné "motivačné" reči, ale ja som na učenie nikdy nebol. Makať viem, ale nechcem makať pre nikoho. Nechcem byť do konca života otrok čo chodí do práce lebo musí, lebo inú možnosť nemá ak chce prežiť. Nenávidím túto dobu, na všetko treba peniaze, už sa ani nevy...rieš keď nemáš peniaze. Založiť si rodinu? Ako ju uživím? Z tých 700 eur čo zarobím? Premýšľam, že radšej budem bezdomovec ako otrok vo fabrike.

chlp18

robotasmrdi : Si asociál, ktorý býva v chatrči ďaleko od ľudí, ako záchod máš latrínu, smrdíš aj z fotky a robíš akožezbierku pre choré deti pred Tescom?

macicka-22

Veľa ľudí chodí do práce, pretože musí, ak chcú žiť nemajú na výber. Je to len na Tebe ako sa k tomu postavíš. Aj bezdomovectvo je možnosť.

robotasmrdi

problemisko Vidím chlapče, že ťa to zaujíma ako žijem. Poviem ti len jedno...kdo umí, ten umí :D Každý sa môže rozhodnúť či bude otrok alebo bude skutočne slobodný.

problemisko

robotasmrdi, lebo ked si zacal A, tak by si mohol dopovedat aj B, cely prispevok je o tom. nemusel si vobec nic.

robotasmrdi

chlp a čože ťa to trápi? :D Robím to, čo ma baví. Nemusím robiť na nijakého primitívneho slovenského podnikateľa.

robotasmrdi

Ja bývam v chatke ktorú som kúpila za 4 000 eur. Dal som si tam zaviesť vodu a elektrinu. Nič mi nechýba a som takto spokojný. Pracujem keď chcem.