Osamelosť, vzťahy

Príspevok v téme: Osamelosť, vzťahy
somsmutna

Viete čo? Snažím sa byť v pohode, čakať.. ale je mi z toho strašne smutno.. odkedy som ukončila môj dlhoročný vzťah, akosi neviem nájsť nikoho, s kým si sadnem.. mám 23, som slušná baba, študujem na výške, pracujem, mám svoje hobby, kamarátky.. veľmi mi v živote chýba láska.. mám pocit, že do tejto doby nepatrím.. strašne túžim po vernom, úprimnom chalanovi, ktorý bude zároveň môj najlepší priateľ ale ja mám pocit, že sa všetci už minuli.. že ani nemám šancu sa s nikým už zoznámiť.. ako by som si to pekné už odžila.. velmi mi to chýba, mať niekoho blízkeho.. neviem, čo mám robiť..

Libertz

skoda ze si tu nenechala kontakt na seba, ja toto poznam velmi... jako keby som sem nepatril na tento svet. Keby nahodou napis na 19seals94@gmail.com

matriska

VERONIKA234

To je uplne normalna vec, predsa len kazdy z casu na cas potrebuje mat pri sebe niekoho blizkeho, ale taktiez niekedy treba mat svoj klud.

Veronika234

Každý Single človek má asi obdobia, keď mu niekto blízky chýba, ale aj také, že je spokojný zo svojej emocionálnej nezávislosti a slobody.

Tomas12345

Zrejme si to ani neuvedomujes, ale Boh ťa miluje tak veľmi ako nikto iný na svete. Poslal svojho jediného Syna z lásky k nám, aby nezahynul nik kto v neho verí ale mal život večný. Hľadaj lásku v Bohu. Ostatné veci ber len niečo ako bonus.

Thomasis

Ja mam 25 a dva mesiace dozadu som sa rozišiel s frajerkou, boli sme spolu 3 roky. Prežili sme si toho naozaj veľa, či už dovolenky, spoločne bývanie v podnájmoch alebo samozrejme nezhody. Som jek vďačný za všetko a boli to pekne chvile. Našťastie to bol jeden z tých rozchodov keď sme ostali kamarátmi a stále sa máme radi :) Zo začiatku som si myslel že to bude dobre a nejak sa cez to prenesiem.. No stále mam taky pocit samoty, proste že mi chýba nejaké to krásne stvorenie ktorého sa spýtam napríklad aký mala deň v práci a potom ju capnem po zadku ? Nuž život ide ďalej tak hlavu hore a prajem vam všetkym prijemný deň. ^^

drvsbm

Dbr_uz ty tieto traposiny pises tak casto, do tak vela tem, ze je uplne jasne vidiet o co ide - ak by si bul SKUTOCNE stastny a spokojny single, nemal by si potrebu toto kazdy bozi den vkuse vypisovat. Si kopka nestastia s nedostatkom lasky, ktora sa snazi sama seba presvedcit ze lasku nepotrebuje.. a kazdy to tu vidi... je mi ta luto

Kalgan1

Za to, že ti 1 vec chýba, nemusíš si kvôli tomu znechutiť všetko ostatné. Užívaj si život, rob, čo ťa baví a keď budeš sama so sebou spokojná, možno si potom niekoho najdes. Ja mám tiež niekedy pocit, že som sa narodil do zlej doby, no potom sa na tom len zasmejem, lebo každá doba, čo bola súčasnosťou bola lepšia ako tie predchádzajúce. Proste pokrok. No tak musíš robiť aj nejaky pokrok vo svojom živote. Venuj sa aktivitám, čo ťa bavia a nebudeš toľko myslieť na to, že nemáš frajera. Ísť do vzťahu silou-mocou nie je zrovna najlepší nápad. Mať falošné predstavy a byť zúfalý je ešte horšie ako mať len naivné ružové okuliare. Nezadaných mužov je veľa, tak ale je nas tu 5mil. ľudí, tak treba brať aj do úvahy štatistickú pravdepodobnosť, že stretneš "ideálneho" partnera vonku na ulici. Byť sám je pre mnohých ťažké, ale nie je to rakovina ani koniec sveta. Niekto je rád sám. Niekto si na samotu zvykne. Každopádne by si nikdy (nielen pri vzťahoch) mala hneď rezignovať na život a cítiť sa nedajbože menejcenenne. Niektorí ľudia proste nenatrafia hneď na toho správneho partnera. Niektorí ho nenájdu nikdy. A niektoré ženy sa vydajú za neskutočných tyranských hajzlov a plačú potom, že samým by im bolo lepšie, atď., atd. Hlavne buď sama sebou a nezúfaj. Život je krajší, keď sa sústredíš na tie lepšie veci ako stále obsedantne riešiť to negatívne.

Dbr_uz

Súhlas s komentárom podomnou. Čo môže byť lepšie ako byť single? Nebyť zviazaný inou osobou, ale môcť si užívať život. Mať čas len pre seba, nebyť na nikom závislý...