Osamelosť, vzťahy

Príspevok v téme: Osamelosť, vzťahy
somsmutna

Viete čo? Snažím sa byť v pohode, čakať.. ale je mi z toho strašne smutno.. odkedy som ukončila môj dlhoročný vzťah, akosi neviem nájsť nikoho, s kým si sadnem.. mám 23, som slušná baba, študujem na výške, pracujem, mám svoje hobby, kamarátky.. veľmi mi v živote chýba láska.. mám pocit, že do tejto doby nepatrím.. strašne túžim po vernom, úprimnom chalanovi, ktorý bude zároveň môj najlepší priateľ ale ja mám pocit, že sa všetci už minuli.. že ani nemám šancu sa s nikým už zoznámiť.. ako by som si to pekné už odžila.. velmi mi to chýba, mať niekoho blízkeho.. neviem, čo mám robiť..

Namornik777

Chápem ťa, no neboj ono to časom bude lepšie, niekoho si určite nájdeš s kým si budeš rozumieť a zažiješ niečo pekné, budem ti držať palce, veľa šťastia a hlavne nebuď smutná.

somsmutna

Nevravím, že si ma nik nevšimne.. naopak, venujem sa foteniu a každý si povie, že tá určite nemá problém.. ale prave naopak.. ja mam problem s tym, že mne z tých chlapov nik nesedí.. a že je to všetko len o výzore pre niech.. ja píšem, že pre mna je ťažke najsť niekoho, s kym si rozumiem, nie to, že ma nikto nechce..

D_uz

Láska je najväčší blud vôbec... Ale rob ako chceš :) inak ako dievča neexistuje, že si Ťa nevšimne nejaký chlap.

somsmutna

to nie je o tom, že neviem žiť sama.. ja sama fungujem už asi rok.. ale som z tých, ktorým tá láska k životu chýba :)