Osamelosť, vzťahy

Príspevok v téme: Osamelosť, vzťahy
somsmutna

Viete čo? Snažím sa byť v pohode, čakať.. ale je mi z toho strašne smutno.. odkedy som ukončila môj dlhoročný vzťah, akosi neviem nájsť nikoho, s kým si sadnem.. mám 23, som slušná baba, študujem na výške, pracujem, mám svoje hobby, kamarátky.. veľmi mi v živote chýba láska.. mám pocit, že do tejto doby nepatrím.. strašne túžim po vernom, úprimnom chalanovi, ktorý bude zároveň môj najlepší priateľ ale ja mám pocit, že sa všetci už minuli.. že ani nemám šancu sa s nikým už zoznámiť.. ako by som si to pekné už odžila.. velmi mi to chýba, mať niekoho blízkeho.. neviem, čo mám robiť..

brokenheart

Ahojte,stalo sa vám niekedy niečo také že bol do vás zaľúbený jeden chlapec a vy ste doňho nebola zamilovana a potom keď ste sa vy zamilovali tak on sa odmiloval?keď áno tak poraďte mi čo mám robiť :(

brokenheart

Ahojte,stalo sa vám niekedy niečo také že bol do vás zaľúbený jeden chlapec a vy ste doňho nebola zamilovana a potom keď ste sa vy zamilovali tak on sa odmiloval?keď áno tak poraďte mi čo mám robiť :(

neznamy1986

somsmutna: A nebol by problem, že si ako jedna z mnohých? Dakomu sa budeš pačiť tak ho odoženieš lebo sa vystrašiš... Popripade ho nebudeš chcieť lebo bude milý, pozorný, no nebude vedieť v každej vete povedať vtip (resp. dvojzmyselnú narážku) tak bude suchý, nezaujímavý, nudný :D

Xxl

Pocuvajte Tutensteina ten ma rozumne nazory pripomina mi to Tutanchamona faraona Egypta. A henten Chlp co povedal, ze vysportovany milionar co ta bude obsluhovat,? :)) Tak to je celkom usmevna predstava..Aj som sa zasmiala

Dbr_uz

Chlap25: „naivny: nemáme ten istý problém... ona už niekoho MALA..
ja som nemal ani 1 vzťah. ona sa cíti osamelá lebo jej to chýba. ja sa cítim na pi*** lebo som za celý život nedokázal ani jednu jedinú ženu zbaliť... takže asi to bude tým že som neatraktívny a nesebavedomý takže aj tak by som u nej nemal šancu“
Tak sa už vykašli na vzťahy a vlož šťastie do koníčkov :) tak nebude Tvoje šťastie závisieť od inej osoby.

Tutenstein_xD

Vzťahy sú fajn, keď sa ľudia vo vzťahu správajú ako dvaja rozumní a dospelí ľudia. Máš len 23 rokov, tak hneď všetko nevešaj na klinec. V dnešnej dobe ale veľa ľudí na silu vyhľadáva vzťahy, pretože sa obávajú, že skončia sami. Na čo zbytočne a na silu vyhľadávať vzťah a partnera do života ? Prečo sa veľa ľudí bojí, že ostanú sami a bez partnera ? Tak, ako sa dá žiť s partnerom po boku, tak sa dá žiť aj single.

Na tomto fóre sa ale každý druhý deň zakladá téma, ktorá sa týka vzťahov. Všetci, čo nemali vzťah si myslia, že to je prechádzka ružovým sadom, ale na problémy nehľadia, ktoré sa môžu vo vzťahu vyskytnúť. Viacerí hľadia len na to, že konečne budú mať niekoho po boku a bude to jedna veľká párty.

Ak človek žije sám, tak na tom nie je vôbec nič zlé, či už má 20,25 alebo 40 rokov. Ak by to aj niekomu prišlo divné, že keď už má 30 rokov a nemá deti, frajerku, manžela a založenú rodinu, tak to je len čisto jeho pohľad na vec. Mne osobne by bolo jedno, čo si o mne myslí okolitý svet.

Nechcem tým povedať, že všetky vzťahy stoja za deravý groš, aj keď väčšina dnešných vzťahov je tým príkladom. Chcem povedať len to, že človek dokáže byť šťastný aj sám.

chlap25

naivny: nemáme ten istý problém... ona už niekoho MALA..
ja som nemal ani 1 vzťah. ona sa cíti osamelá lebo jej to chýba. ja sa cítim na pi*** lebo som za celý život nedokázal ani jednu jedinú ženu zbaliť... takže asi to bude tým že som neatraktívny a nesebavedomý takže aj tak by som u nej nemal šancu