Osamelosť, vzťahy

Príspevok v téme: Osamelosť, vzťahy
somsmutna

Viete čo? Snažím sa byť v pohode, čakať.. ale je mi z toho strašne smutno.. odkedy som ukončila môj dlhoročný vzťah, akosi neviem nájsť nikoho, s kým si sadnem.. mám 23, som slušná baba, študujem na výške, pracujem, mám svoje hobby, kamarátky.. veľmi mi v živote chýba láska.. mám pocit, že do tejto doby nepatrím.. strašne túžim po vernom, úprimnom chalanovi, ktorý bude zároveň môj najlepší priateľ ale ja mám pocit, že sa všetci už minuli.. že ani nemám šancu sa s nikým už zoznámiť.. ako by som si to pekné už odžila.. velmi mi to chýba, mať niekoho blízkeho.. neviem, čo mám robiť..

naivny

chlap25 a som smutna, jeden z Vás je dievča, druhý chalan, tak ak máte ten istý problém, stretnite sa a možno sa vyrieši.

Namornik777

Myslím si že, každý z nás má občas slabšie chvíle, drž sa niekde tam vonku ten, pravý na teba určite čaká :)

somsmutna

Namornik777 Martin :)
Ďakujem za pekné slová.. mna len občas chytí taká slabá chvíľka a nemám sa komu posťažovať, lebo všetci naokolo tie vzťahy majú :)

a nemyslím si, že som až taká náročná na chlapov.. len je pre mňa dôležité, aby sme si povahovo sadli a aby sme sa vedeli porozprávať..

Nebudsmutna

trollov si tu nevsimaj :) a netrap sa, stale je byt lepsie sama nez s nespravnym clovekom. Tohto sa drz. Ten spravny skor ci neskor pride, uznaj ze nie kazdy moze byt tvoj "soulmate", takych je malo. Na dobre sa caka, dovtedy sa sustred na seba a ine pekne veci v tvojom zivote, vyzera to ze ich je dost

Namornik777

A z akého okresu si? Podľa mňa nemá prehnane nároky veď, to čo píše je normálne, to všetko by mal normálny vzťah obsahovať