Pruh

Príspevok v téme: Pruh
tara

Je pravda, že pruh "vzniká" keď dvihnem niečo ťažké, alebo môže vzniknúť aj nejako inak? Aké sú príznaky toho, že ho človek má. Kde človeka bolí, na kt. strane, ak ho to bolí... Dá sa s tým žiť, alebo to musí ísť "von"? Môže ho človek dostať v detstve, alebo na veku nezaleží.
--------------------
Pruh - hernia www.zdravie.sk

AU

Chcel by som sa opýtať na hrču pod bruchom.Raz som skákal na bicykli a padol som a narazil som do vydlice.Potom som objavil hrču na mieste kde som sa buchol neviete čo by to mohlo byť?

benu

dobry den chcem sa spytat som po operacii hernie 3tyz a mam pocit ako keby sa mi tam nieco hybalo je to normalne dakujem

Mirko134

Prosim poradte, vcera ked som sa sprchoval som si vsimol akoby mi obe semenniky boli nejako nizsie (ovela nizsie ako boli predtym)ale neboli to...Hrozne sa bojim ci to nieje pruh ja sa totiz hrozne bojim operacie neboli to po nej?

:)

Môj syn to mal keď ešte ani nechodil, takže to nie je len zo zdvíhania ťažkých predmetov. Pruh sa musí operovať.

Radokraus

Mudr Babala a jednodňová chirurgia pre deti - nedoporučujem, mám vlastnú zlú skúsenosť, operujú na estet.plastickej chir na partizánskej 2, bol som prekvapený ako títo ľudia riskujú ich ciel je totiž len zarobiť žiadnu kvalitu nečakajte.

nika11092

Dobrý deň chcela by som sa opýtat ked som dostala pruh...mala som ho uz dost dlh čas teraz mi nato prišli a idu ma operovat ale medzi tym sa mi urobila taka ciara modro cervena v pupku.Treba s tym ist k doktorovi alebo mam pockat do operacie?

Mirec111

Neviete mi poradit? Ked napnem/stiahnem) brucho tak sa mi na lavej strane bucha skoro uz pri boku spravi taky pukel...Ked opäť povolim je to v poriadku...Newiete o co by mohlo ist?Je to uplne bez bolesti.Dakujem

Mirec111

Neviete mi poradit? Ked napnem/stiahnem) brucho tak sa mi na lavej strane bucha skoro uz pri boku spravi taky pukel...Ked opäť povolim je to v poriadku...Newiete o co by mohlo ist?Je to uplne bez bolesti.Dakujem

peta123456

..ano, mozu to mat aj deti...ja som dokazom, ma operovali na to, ked som mala 4 alebo 5 rokov... a dokonca obojstranny... asi to bolo z toho, ze ked som sa bila s bratom (ved boli sme deti), tak som ho dvihala :D alebo ked som bola mala a v nemocnici, tak ma tam sestricky nechali dlho plakat a z toho vysilovania sa...