Pruh

Príspevok v téme: Pruh
tara

Je pravda, že pruh "vzniká" keď dvihnem niečo ťažké, alebo môže vzniknúť aj nejako inak? Aké sú príznaky toho, že ho človek má. Kde človeka bolí, na kt. strane, ak ho to bolí... Dá sa s tým žiť, alebo to musí ísť "von"? Môže ho človek dostať v detstve, alebo na veku nezaleží.
--------------------
Pruh - hernia www.zdravie.sk

Vikterinka

Ahojte,chcem sa spytat ako dlho po operacii by sa nemalo cvicit....a ci sa hned po operacii moze jest a ked nie tak ako dlho sa nemoze?

elen666

aj ja mam pruh nad pupkom..i ked dvaja lekari mi povedali že je to tukova hrcka.....a 3 lekarka povedala že je to pruh --hernia.....a verim jej pretože mi to potlacila do vnutra a zmizlo to,.....ale o par sekund sa to vratilo do povodneho stavu,nemam to vypukle cez prucho ale citinm tam taku mensiu giulicku.....mam to dat operovat až v septembri...pretože ona mi to chce operovat už v juni a mam to tam už asi 1,5 roka...mozno aj viac,nezvacsuje sa a ani neboli...poradte!!! dakujem a z coho ot mozem mat??

blabla

da sa zit s pruhom ? mna boli pod bruchom a neviem ze ci to je pruh alebo nie nechcem ist za lekarom lebo ked to je pruh budu ma operovat a ja sa strasne bojim

iwo

Ano to je pruh, ja som ha uz mal na obidvoch stranach, pred dvoma rokmi ma operovali prvykrat a pred 2 dnami druhykrat. da sa to vydrzat. vela stastia

ququ

PROSIM O POMOC.. NAD SEMENIKOM SA MI VYTVORILA AKOBY TAKA HUSTA "gulicka" po stlaceni mi to zmizne.. Pri pohlade sa to sprawa akoby to "dychalo" POhybuje sa ta hore a dole.. POMOZTE MI A DAKUJEM ZA ODPOWED

ququ

PROSIM O POMOC.. NAD SEMENIKOM SA MI VYTVORILA AKOBY TAKA HUSTA "gulicka" po stlaceni mi to zmizne.. Pri pohlade sa to sprawa akoby to "dychalo" POhybuje sa ta hore a dole.. POMOZTE MI A DAKUJEM ZA ODPOWED

peterko magy

Nom Proh vznika ked dvihas neco tezke viznacuje sa tym ze ta boli brucho a pupok sa ti nefukne a na veku ozaj nezalezi :D rad som pomohol !!!

1BEN1

Miso to, co si opisal ty tak to naozaj vypada na pruh. Odporucam ti cim skor navstivit lekara. Neoperovany pruh je dost nebezpecny, ajked neboli.