Pruh

Príspevok v téme: Pruh
tara

Je pravda, že pruh "vzniká" keď dvihnem niečo ťažké, alebo môže vzniknúť aj nejako inak? Aké sú príznaky toho, že ho človek má. Kde človeka bolí, na kt. strane, ak ho to bolí... Dá sa s tým žiť, alebo to musí ísť "von"? Môže ho človek dostať v detstve, alebo na veku nezaleží.
--------------------
Pruh - hernia www.zdravie.sk

sue0071

... som v 36tt a mám v pravom podbrušku pruh...a bolí to...aj po zatlačení znova sa objaví...čakáme druhé dieťatko, prvé som mala sekciou...chcem sa opýtať, aká je pravdepodobnosť sekcie aj pri druhom pôrode, alebo by išlo o normálny pôrod...bojím sa, aby sa mi to neprasklo...ďakujem...

soumen

nie kasli na to ale chcem sa ta spitat ze ako zistim ze mam pruh na semennikoch a pri akom pripades sa moze stat ze mam umeli semmenik

soumen

bool som operovany na pruh 2 krat a zda sa mi ze mam jeden semennik mensi ako druhy je mozne ze je umely moze k takému niecomudoist pri operacii

Dop3

Chcem sa spýtať či sa pruh objavuje aj na Semenníkom lebo si tam môžem nahmatať hrčku je dosť mala možno 1cm. Prosim tiež sa chcem spytať či operacia boli alebo som v narkoze. Mam 14 rokov takže sa bojim prosim pomožte mi. :( Ďakujem

Dop3

Chcem sa spýtať či sa pruh objavuje aj na Semenníkom lebo si tam môžem nahmatať hrčku je dosť mala možno 1cm. Prosim tiež sa chcem spytať či operacia boli alebo som v narkoze. Mam 14 rokov takže sa bojim prosim pomožte mi. :( Ďakujem

RETTJ

Prosím poradte, mám bolesti pod pupkom a
ked zakašlem strašne to boli. Neviem či mám ísť k lekárke. Veľmi Vám Ďakujem

PRUH

Chcem sa spítať, či je treba mať sprievodný list od obvodného lekára, k chirurgovy do nemocnice? dakujem jana

kamillo

Mám bolesti v spodnej časti brucha na oboch stranách. Je to údajne pruh. neustále to pobolieva a rád by som vedel, či sa to dá ovplyvniť životosprávou. Napriek bolesti každý druhý deň behávam, takmer 10 km. Nemohlo to vzniknúť z behania? Chcem sa teraz prihlásiť na maraton v BA, v marci, myslíte, že to nebude mať negatívny vplyv na pruh?