závislosť na káve

Tyna_Mal

Ja by som skúsila zo začiatku aspoň jednu klasickú kávu nahradiť kávou bez kofeinu a postupne tieto kávy pridávať. Telo si časom zvykne. Je jasné, že keď prestane kávu s kofeinom piť naraz, tak to bude pre telo šok. Káva bez kofeinu chutí dobre. Ja si ju objednávam z www.fairtradecentrum.sk a tú klasickú už niekoľko rokov nepijem :-).

LTSi

Haha, ja som ešte nepočul o tom, že by existovala takáto závislosť, ale je to v každom prípade sranda :)

Skúste jej odporučiť Caféziu, tá je taká netradičná a podľa mňa by to bol ideálny krok: cafeziaherbalcoffee.sk

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

swistica

O zvysovani fyzickeho vykonu som nepocula, len o odstraneni unavy. Kavu skor piju dusevne pracujuci, ktori sa potrebuju sustredit. Este som nevidela robotnikov, aby si vyslovene davali kavu na vykon. Ale budem si ich teda cielene vsimat :-)

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Bubliii

Fuu, tak o tej som este nepocula. Ano nechutne by som to zrovna nenazvala, proste horke. Ale snazim sa to pit bez cukru.
Kazdopadne diky za poucenie :)