Upadli sympatie

Príspevok v téme: Upadli sympatie
Cestovatelko

Rad by som vas poprosil o nazor na moju situaciu, najma tym co nieco podobne zazili. Som po vysokej skole, mam 26 rokov, slecna ma 27 rokov. Obaja sme nezadani, priblizne rovnako rok po rozchode. Ja ma mal 4 rocny vztah, ona 7 rocny vztah. Obaja byvame este u rodicov, aj ked obaja sme chceli uz riesit vlastne byvanie. Spoznali sme sa na konci maja na oslave narodenin, pokecali sme, vymenili sme si cisla, zacali si pisat. Po tyzdne sme si dali prve rande ukoncene vasnivymi bozkami. O par dni sme si to zopakovali, potom zase. Mozno by doslo aj k spolocnej noci, al v tej chvili nebolo kde. Mne to nevadilo, asi ani jej. Sympatie boli vzajomne, boli velke. Po piatom rande sme si pisali, ale ja som odchadzal na mesiac do zahranicia. Teraz sa mam o par dni vratit spat na Slovensko. Po mojom odchode sme si vymenili hned v prvy den par sprav a zrazu nic. Nenapisala ona, ani ja. Nezavolala ona, ani ja.

No a mna by zaujimalo, ze ci tam tie sympatie z jej strany este budu? Viem, mozno mi poviete, ze jej mam napisat a zistit to sam. To by skm aj chcel urobit. Len rozmyslam, ze by som nieco naplanoval, zabezpecil hotel niekde v Tatrach a spravil vikend pre nas dvoch. Len vzdy ma premozu myslienky na to, ze pokial sa mesiac neozvala, ani ja, ze ci tam tie sympatie este budu? Myslite si, ze ked sa do niekoho zahladite, randite len spolu 5x a potom mesiac nic, ze tam tie city a sympatie este budu?

momentik

nebombarduj ju zas spravami typu dobre rano ci ako to pises, ked ti povedala ze nevie ci sa chce stretnut, to nevie je mozno zdvorile nie a ked to budes prehanat, aby si nebol pre nu otrava, ktoremu sa bude chciet vyhnut. chapes. ale neviem ake ste typy a ako ste to spolu mali, mozno su baby, co chcu dostavat taketo spravy od hocikoho.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Zuzulik8

No ja sa jej nedivim ze uz nema zaujem, zeny nemaju rady taketo hry. Najprv velky zaujem, sympatie, bozkavacka, potom nic, ani riadok, telefonat, absolutne bez zaujmu. Ked ju zacnes teraz zas bombardovat tak si ta pravdepodobne blokne. Uz ju nechaj tak, proste si to posral. Pritom si mal velku sancu a keby si na nu ten mesiac uplne nedlabal tak je tvoja.

swistica

dobreuz - toto nema nic spolocne s hmotnou ponukou. Akurat je stale emocionalne naviazana na byvaleho.
cestovatelko - skus, moze sa ti to podarit, i ked to bude stat vela namahy

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Cestovatelko

Dakujem, najma dakujem Erike za nazor. Volal som jej, nedvihla telefon. Cakal som pol dna a bez reakcie. Napisal som jej a po case odpisala, ze nevie ci ma zaujem sa stretnut. Volal som s jej blizkou osobou, ze jej pise ten jej byvaly a aj ked sa mu snazi neodpisat alebo len stroho, stsle to skusa. A ze ako keby sa jej dostaval viac a viac do hlavy, ze sa jej aj snazila vysvetlit, nech na neho po tom vsetkom kasle, ale ze ju nedokaze ovplynit a aj tak sa rozhodne podla seba. Takze ked to skusa on, budem to skusat aj ja a napisem jej vecer, rano, poprajem pekny den a uvidim.

Zuzulik8

Ja mam take skusenosti ze ked sa muz neozve tak proste nema zaujem a vtedy je uplne zbytocne aby som sa ja ozyvala. Samozrejme mozem sa aj ja ozvat prva ale potom dalsiu iniciativu necham uz na neho a ked sa neozve on uz ani ja. Keby sa mi chlap mesiac neozval a potom ma zacne bombardovat citila by som za tym nieco neuprimne, jak tu uz bolo spomenute ze si asi uzival s inou/inymi a zrazu ked ju/ich uz nema som mu dobra aj ja. Tu si mal na zaciatku velku sancu a keby si sa ozyval by si ju mal zrejme istu. Teraz zalezi od nej ako sa k tomu postavi.

ViktorkaVix

No, tiez by som si myslela, byt v jej kozi, ze o mna nemas zaujem, ked si sa tak dlhu dobu neozval. Urcite na to cakala. Keby si sa mi takto po mesiaci ozval uz by som ti neverila, ale ked ti za to stoji, tak jej to vysvetli a zabojuj. Ked tam boli velke sympatie sance tam urcite su. A co sa tyka tej rovnopravnosti, muzi budte muzmi a zenu nechajte byt zenou. :)